auto A.H.S. s.r.o.

Sídlo firmy:
Ulice Soukenická 877/877
Obec Ostrava
PSČ 70200

Obchodní rejstřík:
Název firmy auto A.H.S. s.r.o.
IČO 17615453
ID datové schránky mhz326n


Kategorie


Předmět podnikání
  • -Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v oborech činností: Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení Výroba strojů a zařízení Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Ubytovací služby Pronájem a půjčování věcí movitých Projektování pozemkových úprav Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce Testování, měření, analýzy a kontroly Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Překladatelská a tlumočnická činnost Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu Poskytování technických služeb Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • Opravy silničních vozidel
  • Silniční motorová doprava nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největš í povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí

Doporučujeme firmy

POLYCHROMA s.r.o. Krnov
Jsme POLYCHROMA, maloobchod s náhradními díly na automobily. V naší nabídce dále najdete autodoplňky, autokosmetiku, offroad vybavení a další doplňky pro váš vůz.

Rostislav Hájek RH TRANSPORT s.r.o. Rosice
Zabýváme se kamionovou dopravou a spedicí. Přepravujeme náklad převážně v České republice, Německu, Belgii, Holandsku, Itálii a Rakousku.

Richter Company, s.r.o. Brno
Jsme přepravní firma se zaměřením především na přepravu stavební, manipulační, a zemědělské techniky, dále přeprava nadrozměrných nákladů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Copyright © 2023

Logo Katalog.cz