AUTOAVANT DRUŽSTVO

Sídlo firmy:
Ulice Ďáblická 553/553
Obec Praha 8
PSČ 18200

Obchodní rejstřík:
Název firmy AUTOAVANT DRUŽSTVO
IČO 48030261
ID datové schránky djnnfyx


Kategorie


Předmět podnikání
  • Opravy karosérií -zprostředkovatelská činnost v oboru opravárenství -poradenská služba v oboru autoopravárenství -výroba náhradních dílů pro automobily a potřeby pro motoristy -koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -opravy silničních vozidel -pronájem motorových vozidel
  • Provozování SPV
  • Prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako hořlavé, zdraví škodlivé, žíravé, dráždivé, senzibilizující
  • Nákup,prodej a skladování paliv a maziv včetně jejich dovozu s výjimkou výhradního nákupu,prodeje a skladování paliv a maziv ve spotřebitelském balení do 50 kg na jeden kus balení.
  • Zprostředkovatelská činnost v oboru služeb poskytovaných při prodeji automobilů
  • Silniční motorová doprava nákladní mezinárodní a vnitrostátní
  • Provozování garáží a odstavných ploch pro motorová vozidla

Doporučujeme firmy

Autoservis – pneuservis Golem Brno Brno-střed
Autoservis a pneuservis GOLEM v Brně je spolehlivým partnerem pro všechny majitele automobilů. Servis Golem se specializuje na prvotřídní služby pro všechny značky a modely aut.

DAWIAK CZ s.r.o. Nelahozeves
Jsme rodinný servis s mladou praxí se sídlem v Nelahozevsi, který je zaměřen na auto, moto a pneu. Nabízíme široké spektrum služeb včetně autoservisu, pneuservisu, prodeje pneumatik, disků, různých autodoplňků i výměny olejů, filtrů, brzd atd.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Premium Parking s.r.o. Praha 2
Jsem vaším klíčem k bezstarostnému odletu. S naším zabezpečeným parkovištěm a nabídkou špičkových služeb vám garantujeme bezpečné a pohodlné parkování pro váš vůz. Zvolte naše parkování a užijte si bezstarostný začátek a konec vaší cesty.

DHO s.r.o. Praha 3
DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Copyright © 2023

Logo Katalog.cz