HELP INTERNET GROUP s.r.o.

Sídlo firmy:
Ulice Primátorská 296/296
Obec Praha 8
PSČ 18000

Obchodní rejstřík:
Název firmy HELP INTERNET GROUP s.r.o.
IČO 10845241
ID datové schránky jw8uss4


Kategorie


Předmět podnikání
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činností: Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Ubytovací služby Činnost informačních a zpravodajských kanceláří Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Projektování pozemkových úprav Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling Fotografické služby Překladatelská a tlumočnická činnost Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy Provozování cestovní agentury, a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu Poskytování technických služeb Výroba, obchod a služby jinde nezařazené


Předmět činností
  • - pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Doporučujeme firmy

Stavební výtahy KM s.r.o. Brno
Zajišťujeme dopravu, montáž, demontáž a servis námi zapůjčených strojů a zařízení po celé ČR. V nabídce námi pronajímaných strojů máme pestrou škálu různých druhů stavebních zdvihadel pro dopravu osob i materiálu s jedinou vyjímkou a to jsou jeřáby.

ProfiDek s.r.o. Troubsko
Naše stavební firma pro Brno a okolí dokáže zrealizovat projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o dům, byt, kanceláře či chatu, jsme vám k dispozici.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

OCENG s.r.o. Brno
Jsme OCENG, společnost s dlouhou a úspěšnou historií v oblasti oprav, servisu a dodávek náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení.

NESTSERVICE s.r.o. Brno
Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, naše půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz