Jaromír Havlík - autodoprava

Poskytujeme kontejnerovou dopravu a zemní práce. Máme kontejnery různých typů a velikostí (vanové, chodníkové, velkoobjemové, valníkové a speciální přepravní plošiny). Klademe důraz na individuální přístup, spolehlivost dopravy a péči o převážený materiál.

Sídlo firmy:
Ulice Sirotkova 312/7
Obec Žabovřesky, Brno
PSČ 61600

Obchodní rejstřík:
Název firmy Jaromír Havlík
IČO 61442445
ID datové schránky


Kontaktní osoby


Kategorie

Doporučujeme firmy

Stavební výtahy KM s.r.o. Brno
Zajišťujeme dopravu, montáž, demontáž a servis námi zapůjčených strojů a zařízení po celé ČR. V nabídce námi pronajímaných strojů máme pestrou škálu různých druhů stavebních zdvihadel pro dopravu osob i materiálu s jedinou vyjímkou a to jsou jeřáby.

ProfiDek s.r.o. Troubsko
Naše stavební firma pro Brno a okolí dokáže zrealizovat projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o dům, byt, kanceláře či chatu, jsme vám k dispozici.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

OCENG s.r.o. Brno
Jsme OCENG, společnost s dlouhou a úspěšnou historií v oblasti oprav, servisu a dodávek náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení.

NESTSERVICE s.r.o. Brno
Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, naše půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz