SETOP s.r.o.

Kompletní dodávky v oboru VODA, TOPENÍ, PLYN. V okolí Brna montujeme kotle, kotelny, tepelná čerpadla, podlahové topení. Máme vlastní projekci a zpracujeme projekt topení, vytápění, podlahového topení. Jsme specialisti na bytové domy, haly. Na klíč dodáme kotle na dřevo, pelety a tuhé paliva, včetně akumulačních nádob a příslušenství. Pracujeme do 100km v okolí Brna.

Sídlo firmy:
Ulice Brněnská 83
Obec Holasice
PSČ 66461

Obchodní rejstřík:
Název firmy SETOP s.r.o.
IČO 28297831
ID datové schránky 3bmzyvq


Kontaktní osoby


Kategorie


Předmět podnikání
  • Vodoinstalatérství, topenářství
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; obory živnosti volné: -výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, -povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, -výroba strojů a zařízení, -provozování vodovodů a  kanalizací a úprava a rozvod vody, -přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti, -zprostředkování obchodu a služeb, -velkoobchod a maloobchod, -příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce

Doporučujeme firmy

ZounekDesign s.r.o. Domašov
Společnost ZounekDesign nabízí kompletní realizace interiérového i exteriérového stínění do bytových a firemních prostor, rodinných domů a kanceláří. Hlavním zaměřením společnosti je návrh, realizace a montáž stínící techniky a hliníkových pergol.

MI6 s.r.o. Javůrek
Jsme distributor napájecích spínaných zdrojů výrobce Mean Well. Náš e-shop obsahuje více než 4500 položek které nabízí výrobce, jehož celosvětová produkce zaujímá 4. místo v oboru stejnosměrných napájecích zdrojů, DCDC měničů a DCAC střídačů.

GarneraBay s.r.o. Praha 9
Vítáme vás ve světě kvalitního spánku pro vaše děti! Postaráme se o nejen bezpečný ale také pohodlný spánek vašich nejmenších. Kromě kvalitních matrací do dětských postýlek nabízíme také široký výběr dalšího vybavení pro kojence.

CASCADE - kuchyně s.r.o. Střelice
Jsme firma ze Střelic u Brna, která vyrábí prvotřídní kuchyně na míru a vestavěné skříně. Navštivte nás v našem studiu a podle vašich přání a požadavků vám uděláme 3D návrh.

3K Air Mont s.r.o. Havířov
Zabýváme se projekcí, kompletními dodávkami, instalacemi a oživováním celků vzduchotechniky, rekuperace, včetně chlazení, topení a regulace Návrhy a projekty vzduchotechnických zařízení, klimatizace, tepelných čerpadel a rekuperace.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz