Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. byla založena v roce 2007 a je spolehlivým dodavatelem kotevní techniky na českém a slovenském trhu. Od roku 2012 zde exkluzivně zastupuje i finskou společnost SK Tuote Oy s produkty značky VILPE. Tyto výrobky se díky inovativnosti vyznačují vysokou kvalitou a všestranným použitím.

Sídlo firmy:
Ulice Frimlova 342/342
Obec Liberec
PSČ 46005

Obchodní rejstřík:
Název firmy Jakub Kokeš CZ, s.r.o.
IČO 27338002
ID datové schránky zptddtu


Kontaktní osoba


Kategorie


Předmět podnikání
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Doporučujeme firmy

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

LIGNOTRADE spol. s r.o. Brno
V LIGNOSHOP Brno nabízíme brusivo, příslušenství k bruskám, lepidla, laky na dřevo a další produkty nejen pro stolaře převážně od výrobce NAPOLEON ABRASIVES. Sháníte-li kvalitní a cenově dostupné brusné papíry, brusná plátna, brusné kotouče.

S.B. Comp. spol. s r.o. Brno, Karlova 37, PSČ 61400
S.B. Comp. spol. s r.o. se specializuje na prodej profesionální nýtovací a kotevní techniky. Jsme výhradní distributor švýcarského výrobce kotevní techniky Mungo. Nýtovací techniku prodáváme pod vlastní registrovanou obchodní značkou FASTY.

KUPSITOLEVNĚ s.r.o. Brno
Jsme nová firma založena 3.1.2016 se záměrem prodávat kvalitní zboží za co možná nejnižší ceny na českém trhu. Veškeré zboží co prodáváme je nové, nerozbalené s garancí 2 leté záruky. 100 % zboží máme skladem a odesíláme do 24 hodin.

Ra-PLfixity s.r.o. Tetčice
Zabýváme se realizací teras, plotů, zastřešení bazénů a zasklívacích systémů. Zkušený tým nabízí profesionální servis a osobní přístup. Specializujeme se na výstavbu teras a plotů od českého výrobce Woodplastic®.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz