Krásná pleť ihned po probuzení aneb kouzlo permanentního make-upu

Trávit každé ráno čas před zrcadlem může být pro mnoho žen nejen obtěžující, ale i velká ztráta času. Nejen proto stále trvá trend permanentního make-upu. Zjednodušeně řečeno jde vlastně o kosmetické tetování, které vydrží dlouhodobě a přirozeně zvýrazní ženskou krásu. V dnešním článku se zaměříme na to, které druhy permanentního make-upu jsou nejoblíbenější a jak se při jednotlivých procedurách postupuje. Tak pojďme na to!

Microblading

Microblading neboli vláskování obočí je jedna z kosmetických technik, která nabízí řešení pro každého, kdo si přeje mít dokonale tvarované a přirozeně vypadající obočí. Pomocí tetovacího pera se pod povrch kůže vkládá tetovací pigment. Kreslí se tenké linie, které vaše obočí krásně zahustí případně zakryjí řídká místa nebo jen zajistí nenásilné zvýraznění. Výhodou této techniky je, že vydrží až 18 měsíců a po zahojení není nutné řešit žádné barvení nebo zdlouhavou úpravu obočí.

Trvalé oční linky

Oční linky jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak zvýraznit oči a dodat pohledu hloubku a intenzitu. Aplikací linky těsně u okraje víčka lze navíc opticky zvětšit a zdůraznit tvar očí, což přitáhne nejen pozornost, ale zdůrazní výraz celého obličeje. Stejně jako u microbladingu i u trvalých očních linek se pomocí speciálního pera tetuje do kůže daná linie. To, jak bude silná a jaké barvy záleží na vaší volbě. Doporučuje se však poradit se s kosmetičkou, která zákrok provádí. Nejen, že se vyzná v typologii barev, ale díky estetickému cítění vám jistě poradí tu nejvhodnější variantu pro vaše oči. Oproti klasickým očním linkám mají trvalé oční linky spoustu výhod. Zejména ti, co jsou alergičtí na běžnou kosmetiku tuto variantu jistě ocení. Benefit v podobě neomyvatelnosti při sportu, vodních hrátkách a běžném fungování již není nutné ani podrobněji vysvětlovat.

Plný a zářivý úsměv

Rty jsou jedním z nejvýraznějších a vizuálně nejpoutavějších rysů na obličeji, které přirozeně přitahují pozornost. Důvodů proč tomu tak je, je hned několik, od klíčové role vyjadřování a mimiky až po znak mládí a zdraví. Ne každý však má ten dar, že jeho rty jsou od přírody symetrické a mají odpovídající barvu. A právě pro tyto případy je skvělou variantou permanentní make-up. Díky jedinému zákroku nebudete muset řešit žádné konturování ani úpravu rtěnku po každém jídle. Výhodou je navíc i fakt, že permanentní make-up rtů řeší i drobné nedokonalosti úsměvu, jako je mírná asymetrie nebo narušený tvar v důsledku zranění.

I když se na první pohled může zdát, že jde o složitou proceduru, opak je pravdou. Nejprve si během konzultace vyjasníte s odborníkem provádějícím ošetření vaši představu a pak následuje samotná aplikace pigmentu. Pro maximální pohodlí a minimalizaci bolesti se využívá lékařských analgetik. V závislosti na vybrané barvě a konturám rtů se délka zákroku pohybuje kolem dvou hodin a celý proces je obvykle vhodné 2-3x opakovat. Po dokončení každého sezení ihned odcházíte a jste poučeni o tom, jak o rty pečovat a podpořit hojení, které zpravidla trvá 4-5 dní. Výsledkem jsou krásné plné rty, které upoutají pozornost nejednoho člověka.

Kvalitní péče je naprostý základ

Ať už vás zaujala jakákoliv ze zmíněných procedur vždy dbejte na kvalitní výběr kosmetického salonu nebo studia. Vzhledem k tomu, že při všech zákrocích se proniká pod kůži je důležité dbát jak na hygienu, tak i na používání certifikovaných produktů určených k dané činnosti.

Centrum estetické kosmetiky Aesthea je moderní zařízení, které ve svém oboru působí již více než 20 let. Cílem vyškolených a certifikovaných odborníků je dělat radost svým klientům a dopřát jim co nejlepší péči. Kromě služeb permanentního make-upu navíc nabízí i další procedury jako je např. epilace chloupků, omlazení obličeje, těla či služby kadeřnictví. Více se dozvíte na webových stránkách anebo na kamenné pobočce, která se nachází přímo v centru Brna. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se jednotlivých služeb, lze také centrum kontaktovat telefonicky na tel. +420 777 616 816 či přes email info@aesthea.cz.

Aesthea to je synonymum pro zvýraznění krásy a nalezení ztraceného sebevědomí!

Publikováno: 15. 1. 2024

Copyright © 2023

Logo Katalog.cz