Autoservis – pneuservis Golem Brno

Autoservis a pneuservis GOLEM v Brně je spolehlivým partnerem pro všechny majitele automobilů. Servis Golem se specializuje na prvotřídní služby pro všechny značky a modely aut. Jejich tým zkušených mechaniků používá moderní diagnostické nástroje a zařízení, aby udržoval váš vůz v perfektním stavu .
Před zahájením jakékoliv práce vám poskytnou jasný a podrobný odhad nákladů. Cílem je, abyste byli vždy plně spokojeni s péčí o své auto.

Provozovna:
Ulice Vídeňská 291/89
Obec Brno-střed
PSČ 63900

Obchodní rejstřík:
Název firmy GSM centrum s.r.o.
Ulice Jakubské náměstí 109/109
Obec Brno
PSČ 60200
IČO 26305810
ID datové schránky 8my88a5


Kategorie


Předmět podnikání
  • Hostinská činnost
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.
  • Klempířství a oprava karoserií
  • Opravy silničních vozidel.

Doporučujeme firmy

POLYCHROMA s.r.o. Krnov
Jsme POLYCHROMA, maloobchod s náhradními díly na automobily. V naší nabídce dále najdete autodoplňky, autokosmetiku, offroad vybavení a další doplňky pro váš vůz.

Rostislav Hájek RH TRANSPORT s.r.o. Rosice
Zabýváme se kamionovou dopravou a spedicí. Přepravujeme náklad převážně v České republice, Německu, Belgii, Holandsku, Itálii a Rakousku.

Richter Company, s.r.o. Brno
Jsme přepravní firma se zaměřením především na přepravu stavební, manipulační, a zemědělské techniky, dále přeprava nadrozměrných nákladů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz