Banky, finanční služby

BELL consulting s.r.o. Brno
Poskytujeme daňové poradenství, vedení účetnictví a mezd, zakládání a likvidace firem.

Ing. Věra Hrbáčová Brno - Zábrdovice
Pořádání kurzů účetnictví a daňové problematiky.

KARTO K spol. s r.o. Brno
Nabízíme kartotéku platidel, pro vaši směnárenskou činnost.

KELBL s.r.o. Brno
Naše firma hlavně provádí školení, instalaci, pronájem a prodej MRP účetních programů.

MBK Consulting, s.r.o. Brno
Pomáháme firmám v jejich růstu a jednotlivcům v osobním vývoji. Poskytujeme otevřené kurzy, školení na míru a profesionální poradenství v rámci procesního řízení a ISO certifikace.

Účetnictví Braunschläger s.r.o. Brno
Specializujeme se na účetnictví, mzdovou agendu a daňová přiznání pro živnostníky a střední podniky včetně poradenství, personalistiky a vedení evidence.

" K & V Real-Garant v.o.s. " v likvidaci budova BS Most, tř. Budovatelů čp. 2957, PSČ 43401

"HORNET A-Z" s.r.o. Jindřichův Hradec

"KV travel & trading" s.r.o. Karlovy Vary, Karla Čapka 5, PSČ 36001

"ORANGE TOUR, spol. s r.o." Liberec VI, Na jezírku 623

"SLS Praha s. r. o." v likvidaci Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice č.p. 37, PSČ 51245

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 242 | Další >


Úvod - Banky, finanční služby
Aukce a dražby - Bankovní služby - Investování - Leasingové společnosti - On-line bankovní a finanční služby - Pohledávkové a likvidační služby - Pojišťovací služby - Směnárny - Účetní služby - Úvěry a půjčky

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Banky, finanční služby   (více informací o kategorii)

Kategorie "Banky, finanční služby" poskytuje přehled bank, finančních institucí a společností, které nabízejí různé finanční produkty a služby pro jednotlivce, firmy a instituce. Zde najdete široké spektrum bankovních a investičních služeb, od běžných účtů po hypoteční úvěry a investice. Sem patří:

  • Bankovní účty a služby: Nabídka běžných účtů, spořicích účtů, platebních karet, platebních služeb, internetového bankovnictví, mobilních aplikací a dalších bankovních produktů pro jednotlivce a firmy.
  • Půjčky a úvěry: Poskytování různých typů úvěrů a půjček, jako jsou spotřebitelské úvěry, hypoteční úvěry, úvěry na auto, podnikatelské úvěry a další formy financování.
  • Investiční služby: Nabídka investičních produktů a služeb, jako jsou akcie, dluhopisy, investiční fondy, penzijní spoření, správa portfolia, finanční poradenství a další možnosti investování.
  • Pojištění: Poskytování různých typů pojištění, jako jsou životní pojištění, nemocniční pojištění, pojištění majetku, auto pojištění, cestovní pojištění a další formy pojištění.
  • Peněžní trhy a trading: Obchodování na peněžních trzích, burzách, forexu, komoditních trzích a dalších trzích s finančními nástroji prostřednictvím online obchodních platforem a brokerů.
  • Finanční poradenství: Poskytování finančního poradenství, plánování financí, správa majetku, daňové poradenství a další služby pro jednotlivce a firmy.
  • Korporátní finance: Služby pro firmy a podniky, jako jsou korporátní účty, obchodní půjčky, kapitálové trhy, fúze a akvizice, restrukturalizace a další korporátní finanční služby.

Kategorie "Banky, finanční služby" jsou klíčovým prvkem ekonomiky a poskytují zákazníkům možnost spravovat své finance, investovat své peníze a zajišťovat své majetky. Díky rozmanitosti firem a služeb mají zákazníci možnost vybrat si produkty a služby, které nejlépe odpovídají jejich potřebám a cílům v oblasti financí.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz