Cestování

Aspida s.r.o. Brno
Společnost ASPIDA® s.r.o. vznikla v roce 2000 a máme dlouholetou praxi v oblasti vydavatelské a reklamní činnosti. Po dlouhá léta jsme vydali celou kolekci publikací o ČR, s názvem Cestujeme po Moravě a Čechách.

BUBO trans s.r.o. Beroun
Od roku 2012 vám pomáháme přehledně a snadno kombinovat služby dopravců DHL, Fedexu, UPS. S námi se nic nezmění. Získáte od nás jednu aplikaci, kde si můžete zvolit dopravce dle libosti. Ať už preferujete nejlepší cenu či rychlost dodání.

Cílka, s.r.o. Brno
Naše cestovní kancelář působí na trhu cestovního ruchu již více jak 25 let. Hlavní nabídka se soustřeďuje na pobytové zájezdy do Chorvatska. Většina ubytovacích kapacit se nachází v oblasti Makarské riviéry a na ostrově Hvar.

Richter Company, s.r.o. Brno
Jsme přepravní firma se zaměřením především na přepravu stavební, manipulační, a zemědělské techniky, dále přeprava nadrozměrných nákladů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

APOLLON cestovní kancelář, s.r.o. Brno
Jsme spolehlivou cestovní kanceláří, která na trhu působí již 28 let a specializujeme se na zájezdy do Řecka.

BRENNA,s.r.o. Brno
Zájezdy organizujeme na oblíbené řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Rhodos, Kos, Kalymnos, Karpathos, Samos, Santorini, Skiathos a Kréta nebo řecká Parga.

Jaromír Havlík - autodoprava Žabovřesky, Brno
Poskytujeme kontejnerovou dopravu a zemní práce.

Martin Heinl Bítov
Půjčujeme koloběžky na Bítově a v Moravském krasu. Pomůžeme vám vybrat výlet, kam na koloběžce vyrazit a jedná se taky o vhodnou zábavu na teambuilding.

Michal Winter Brno
Jsme rodinná společnost přepravující osoby již od rok 1993.

"BHT International Corporation, s.r.o." Karlovy Vary, Blahoslavova 636/26A, PSČ 36009

"LOGFORM" spol. s r.o., "v likvidaci" Cheb, Jánského nám. 14

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 264 | Další >


Úvod - Cestování
Celní služby - Cestovní kanceláře a agentury - Doprava a přeprava - On-line prodej zájezdů a letenek - Cestovní služby turistům

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Cestování   (více informací o kategorii)

Kategorie "Cestování" představuje široký výběr firem a služeb souvisejících s turistickým ruchem a cestovním ruchem. Zahrnuje podniky, které nabízejí různé aspekty cestování, od organizace dovolených po rezervaci ubytování a další cestovní služby. Sem patří:

  • Cestovní agentury: Agentury specializující se na plánování a rezervaci dovolených a cestovních balíčků, včetně letenek, ubytování, dopravy a zájezdů.
  • Hotely a ubytování: Zahrnuje širokou škálu ubytovacích zařízení, jako jsou hotely, penziony, apartmány, hostely a kempy, které poskytují přístřeší pro cestovatele.
  • Doprava a přeprava: Firmy poskytující dopravu a přepravu, včetně leteckých společností, železnic, autobusových a autobusových linek, lodních a trajektových služeb, taxislužeb a autopůjčoven.
  • Turistické atrakce a aktivity: Zahrnuje turistické atrakce, památky, muzea, přírodní rezervace, turistické stezky, výlety, exkurze a další rekreační aktivity pro cestovatele.
  • Cestovní pojištění a služby: Firmy poskytující cestovní pojištění a asistenční služby pro cestovatele, včetně krytí lékařských výloh, ztráty zavazadel a zrušení cestovních plánů.
  • Cestovní poradenství a průvodcovské služby: Služby pro cestovatele, jako jsou průvodcovské služby, cestovní poradenství, jazykové a kulturní kurzy, které pomáhají cestovatelům lépe porozumět cílovým destinacím.

Kategorie "Cestování" hraje klíčovou roli v rozvoji turistického průmyslu a umožňuje cestovatelům objevovat nové místa, kultury a zážitky po celém světě. Díky širokému spektru firem a služeb mají cestovatelé možnost plánovat a realizovat své cestovní sny.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz