HKTOP-HYNEK s.r.o.

Společnost HKTOP-Hynek s.r.o. vznikla jako rodinná firma v roce 2021, na základě získaných 18ti letých zkušeností, při samostatné činnosti jejího zakladatele Lukáše Hynka jako OSVČ, v oblasti servisu tepelné techniky a to především plynových kotlů v širokém výkonovém rozsahu, technologických hořáků, kompletního zajištění servisu průmyslových kotelen.

Sídlo firmy:
Ulice Vlčkovická 224/224
Obec Hradec Králové
PSČ 50004

Obchodní rejstřík:
Název firmy HKTOP-HYNEK s.r.o.
IČO 10733469
ID datové schránky zxkh6i4


Kategorie


Předmět podnikání
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  • Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny

Doporučujeme firmy

ZounekDesign s.r.o. Domašov
Společnost ZounekDesign nabízí kompletní realizace interiérového i exteriérového stínění do bytových a firemních prostor, rodinných domů a kanceláří. Hlavním zaměřením společnosti je návrh, realizace a montáž stínící techniky a hliníkových pergol.

MI6 s.r.o. Javůrek
Jsme distributor napájecích spínaných zdrojů výrobce Mean Well. Náš e-shop obsahuje více než 4500 položek které nabízí výrobce, jehož celosvětová produkce zaujímá 4. místo v oboru stejnosměrných napájecích zdrojů, DCDC měničů a DCAC střídačů.

GarneraBay s.r.o. Praha 9
Vítáme vás ve světě kvalitního spánku pro vaše děti! Postaráme se o nejen bezpečný ale také pohodlný spánek vašich nejmenších. Kromě kvalitních matrací do dětských postýlek nabízíme také široký výběr dalšího vybavení pro kojence.

CASCADE - kuchyně s.r.o. Střelice
Jsme firma ze Střelic u Brna, která vyrábí prvotřídní kuchyně na míru a vestavěné skříně. Navštivte nás v našem studiu a podle vašich přání a požadavků vám uděláme 3D návrh.

3K Air Mont s.r.o. Havířov
Zabýváme se projekcí, kompletními dodávkami, instalacemi a oživováním celků vzduchotechniky, rekuperace, včetně chlazení, topení a regulace Návrhy a projekty vzduchotechnických zařízení, klimatizace, tepelných čerpadel a rekuperace.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz