INDUSTRIAL MOTORS s.r.o.

Prodáváme průmyslové motory a generátory včetně technické i servisní podpory a náhradních dílů. Jsme oficiálním distributorem motorů značek Cummins, generátorů Cummins Power Generation, servisním partnerem pro FPT Industrial a dealerem dílů pro motory ISUZU v České republice.

Provozovna:
Ulice Zaječov 404
Obec Zaječov
PSČ 26763

Obchodní rejstřík:
Název firmy INDUSTRIAL MOTORS s.r.o.
Ulice Zastávecká 1225
Obec Rosice
PSČ 66501
IČO 04344502
ID datové schránky 2jz767p


Kategorie


Předmět podnikání
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s výjimkou oboru činnosti "výroba, obchod a služby jinde nezařazené"
  • Opravy silničních vozidel
  • Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů


Předmět činností
  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Správa vlastního majetku

Doporučujeme firmy

POLYCHROMA s.r.o. Krnov
Jsme POLYCHROMA, maloobchod s náhradními díly na automobily. V naší nabídce dále najdete autodoplňky, autokosmetiku, offroad vybavení a další doplňky pro váš vůz.

Rostislav Hájek RH TRANSPORT s.r.o. Rosice
Zabýváme se kamionovou dopravou a spedicí. Přepravujeme náklad převážně v České republice, Německu, Belgii, Holandsku, Itálii a Rakousku.

Richter Company, s.r.o. Brno
Jsme přepravní firma se zaměřením především na přepravu stavební, manipulační, a zemědělské techniky, dále přeprava nadrozměrných nákladů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz