Instituce a vzdělání

FoodArt agency s.r.o. Nehvizdy
Jsme cateringová agentura z Prahy. Věříme, že každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní přistupujeme. To nejdůležitější pro nás je, jaký zážitek si s sebou odnesete.

SENIOR-CLUB.cz, s.r.o. Praha 10
Skupina Senior Park je českou společností, poskytující spolehlivé a vysoce kvalitní služby pro klienty z České republiky, ale i ze zahraničí. Byla založena v roce 2006 s cílem poskytnout bezbariérový domov rodičům zakladatele.

Skřivánek s.r.o. Praha 4
Potřebujete překlad? Hledáte tlumočníka nebo jazykový kurz? Vytvoříme vám nabídku na míru a cenu budete znát hned. Tak pojďte do toho s námi. Kvalitní překlady, tlumočení, jazyková škola.

Angličtina Řehoř s.r.o. Brno
Děláme kurzy angličtiny a němčiny pro všechny věkové kategorie, pro nováčky i pokročilé.

ARCO feed, spol. s r.o. Brno
Poradenství pro výrobce krmiv a pro chovatele hospodářských zvířat.

Ing. Věra Hrbáčová Brno - Zábrdovice
Pořádání kurzů účetnictví a daňové problematiky.

Mgr. Magda Běhavá Horní Heršpice, Brno
Nabízíme výuku němčiny v Brně. Je možné se domluvit na online i offline výuce.

Sdružení pro sanace betonových konstrukcí Brno
Sdružujeme právnické osoby z oboru sanace betonových konstrukcí k prosazování svých zájmů.

TRIZing, z.s. Královo Pole, Brno
Jsme spolek sdružující studenty, profesory a inovující firemní inženýry, kteří podporují výuku metodiky TRIZ v odborných předmětech.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Zlín
Jsme flexibilní vysokou školou, kde se zaměřujeme na rozvíjení podnikavosti, otevřenosti, užitečnosti, tvořivosti a odpovědnosti.

Agora, o.p.s. Modrá

Attavena, o.p.s. České Budějovice

Bělohradská sýpka, o.p.s. Hradec Králové

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 109 | Další >


Úvod - Instituce a vzdělání
Církevní instituce - Hospodářské instituce - Neziskové a humanitární instituce - Politické strany - Samospráva - Sociální a pracovní organizace - Státní organizace a úřady - Svazy, spolky a sdružení - Vědecké a výzkumné instituce - Vzdělávací instituce a výuka - Zahraniční a mezinárodní instituce - Záchranné a bezpečnostní instituce

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Instituce a vzdělání   (více informací o kategorii)

Kategorie "Instituce a vzdělání" poskytuje přehled institucí, škol a vzdělávacích zařízení, které nabízejí různé formy vzdělávání, výzkumu a rozvoje znalostí. Zahrnuje široké spektrum institucí od základních a středních škol po univerzity a výzkumné ústavy. Sem patří:

  • Základní a střední školy: Instituce poskytující primární a sekundární vzdělání dětem a mládeži. Zahrnuje mateřské školy, základní školy, střední školy a gymnasie.
  • Vysoké školy a univerzity: Instituce nabízející vysokoškolské vzdělání v různých oblastech studia, včetně bakalářských, magisterských a doktorských programů. Zahrnuje také technické školy, umělecké školy a další typy vysokoškolských institucí.
  • Odborné školy a učňovské výcviky: Vzdělávací zařízení zaměřená na odbornou praxi a praktické dovednosti v různých oblastech, jako jsou řemesla, technika, obchod, zdravotnictví, gastronomie a další.
  • Vzdělávací a výzkumné instituce: Organizace zaměřené na výzkum, vývoj a vzdělávání v různých oblastech studia, jako jsou akademické instituce, výzkumné ústavy, think tanky, neziskové organizace a další.
  • Kurzy a školení: Kurzy a školení nabízené profesními organizacemi, firemními školicími centry, online platforem a dalšími poskytovateli, které umožňují lidem rozvíjet své dovednosti a znalosti v různých oblastech.
  • Jazykové školy: Instituce specializující se na výuku cizích jazyků a mezikulturní komunikaci pro studenty všech věkových kategorií.
  • Konzultační a poradenské služby: Poradenské a konzultační služby poskytované odborníky v oblasti vzdělávání, kariérního poradenství, osobního rozvoje a dalších oblastech.

Kategorie "Instituce a vzdělání" hrají klíčovou roli ve vzdělávacím systému a společnosti jako celek. Poskytují lidem možnost získávat nové znalosti, dovednosti a kvalifikace, které jsou nezbytné pro osobní a profesní rozvoj. Díky rozmanitosti institucí a vzdělávacích programů mají lidé možnost vybrat si ty nejvhodnější vzdělávací možnosti pro své potřeby a cíle.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz