Restaurace

FoodArt agency s.r.o. Nehvizdy
Jsme cateringová agentura z Prahy. Věříme, že každá událost je výjimečná a na každém momentu záleží a přesně tak k ní přistupujeme. To nejdůležitější pro nás je, jaký zážitek si s sebou odnesete.

Na Mlejnici s.r.o. Nové Strašecí
Historie firmy Catering Na Mlejnici se datuje k roku 2011 kdy jsme začali provozovat restauraci Nové Allegro v Novém Strašecí. Díky spokojenosti klientů a naší dlouholeté zkušenosti jsme mohli své pole působnosti rozšířit i o catering.

BORGO Agnese Brno
Provozujeme luxusní restauraci v centru Brna se zaměřením na středomořskou kuchyni. Klademe důraz především na čerstvost používaných surovin.

CASTELLANA s.r.o. Brno
Castellana trattoria je restaurace Sergia Bellini a jeho ženy. Jako pravý ital miluje jídlo a víno a tuto lásku vkládá i do provozu své restaurace v centru Brna.

Vinařství Václav Šalša Čeložnice
Naše rodinné vinařství se nachází v malebném srdci Slovácka, v obci Čeložnice. Odkaz našeho vinařství sahá nejstarší zmínkou až do roku 1796, takže navazujeme na dlouholeté vinařské tradice. S úctou a vášní pěstujeme vinnou révu a tvoříme lahodná ví

Vlastimil Kunc Brno, Maloměřice
Zabýváme se cukrářskou výrobou a studenou kuchyní. Naše rodinná společnost pro vás dělá dorty, zákusky, koláčky a mnoho dalšího již více než 20 let.

" Poutní dům, o.p.s." v likvidaci Králíky II/2, Hora Matky Boží, PSČ 56169

" Ralsko " v likvidaci Mimoň, Mírová ul. 135/III

"Agentura REPRE" společnost s ručením omezeným Litoměřice - Litoměřice - Město, 5. května 155/2a, PSČ 412 01

"OFEX - cis" spol. s r.o. Železný Brod, Příčná ul. čp. 35O

"P & L, v.o.s. v likvidaci" Frýdlant, Husova ul. 35l, PSČ 46401

"Pastorační středisko o.p.s." Hradec Králové, Velké náměstí 32, PSČ 50003

A B V s.r.o. Praha 9

A D H s.r.o. Bílina, Litoměřická ul. č.l8

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 1814 | Další >


Úvod - Restaurace
Bary - Catering - Cukrárny - Čajovny - Hotelové restaurace - Jídelní stravování - Kavárny - Motoresty - Restaurace a hospody - Rychlá občerstvení - Vinárny - Vinné sklepy

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Restaurace   (více informací o kategorii)

Kategorie "Restaurace" poskytuje přehled gastronomických podniků a stravovacích zařízení, které nabízejí širokou škálu jídel a nápojů pro veřejnost. Zde najdete restaurace různých stylů, od tradičních až po moderní, a zážitky stravování pro různé příležitosti. Sem patří:

  • Restaurace: Tradiční i moderní restaurace nabízející široký výběr jídelních specialit, od místních kuchyní po mezinárodní kulinářské trendy. Zahrnuje restaurace různých kategorií, jako jsou fine dining, casual dining, fast food, rodinné restaurace a další.
  • Kavárny a cukrárny: Podniky zaměřené na nabídku kávy, čaje, dezertů a pečiva, kde si hosté mohou vychutnat relaxační atmosféru a odpočinout si.
  • Pivnice a hospody: Zařízení specializující se na nabídku piva, alkoholických nápojů a jednoduchých pokrmů, které jsou často spojeny s přátelskou a neformální atmosférou.
  • Restaurace rychlého občerstvení: Rychlé občerstvení nabízející hotová jídla a nápoje pro zákazníky, kteří hledají rychlou a pohodlnou stravu.
  • Večeře a speciální akce: Restaurace pořádající večerní akce, jako jsou degustace, tematické večeře, živá hudba a další speciální události.
  • Doručování a catering: Firmy poskytující služby doručování jídla a catering pro různé události, jako jsou firemní akce, svatby, oslavy a další příležitosti.

Kategorie "Restaurace" představuje důležitou součást gastronomického průmyslu a poskytuje zákazníkům široký výběr stravovacích možností pro různé příležitosti a preference. Díky rozmanitosti firem a jejich nabídky mají zákazníci možnost objevovat nové chutě a gastronomické zážitky.

Copyright © 2023

Logo Katalog.cz