Ubytování

Na Mlejnici s.r.o. Nové Strašecí
Historie firmy Catering Na Mlejnici se datuje k roku 2011 kdy jsme začali provozovat restauraci Nové Allegro v Novém Strašecí. Díky spokojenosti klientů a naší dlouholeté zkušenosti jsme mohli své pole působnosti rozšířit i o catering.

SENIOR-CLUB.cz, s.r.o. Praha 10
Skupina Senior Park je českou společností, poskytující spolehlivé a vysoce kvalitní služby pro klienty z České republiky, ale i ze zahraničí. Byla založena v roce 2006 s cílem poskytnout bezbariérový domov rodičům zakladatele.

Blanko projekt s.r.o. Brno
Nabízíme ubytování na samotě, kde si můžete užít ticho a klid.

Dvůr Honětice Honětice
Dvůr Honětice je agroturistický areál s vlastní hospodou, penzionem, kempem a přírodním biotopem. Je ideálním místem pro svatební den!

Viera Ščuková Maloměřice, Brno
Poskytujeme levné ubytování v Brně v klidné lokalitě a blízko centra a BVV.

"AUTEX O. K. spol. s r.o." "v likvidaci" Ostrava - Hrušov, U hřbitova 2

"CHEWIRA, s.r.o." Karlovy Vary

"FILIPOVSKÝ", veřejná obchodní společnost v likvidaci Velký Šenov čp.459, okr. Děčín

1.ELVIT, s.r.o. Liberec

1.LIBERECKÁ, HOTELY GARNI, s.r.o. v likvidaci Liberec, Dr. Horákové 182/110

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 285 | Další >


Úvod - Ubytování
Horské ubytování - Hotely - Lázně - Penziony - Rekreační ubytování - Zprostředkování ubytování

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Ubytování   (více informací o kategorii)

Kategorie "Ubytování" poskytuje komplexní seznam podniků a služeb souvisejících s ubytováním a noclehováním pro cestovatele a turisty. Zahrnuje různé typy ubytovacích zařízení od luxusních hotelů po útulné penziony a hostely. Sem patří:

  • Hotely: Široká škála hotelů nabízejících různé úrovně pohodlí a služeb, od luxusních resortů a boutique hotelů po levnější a cenově dostupné možnosti. Zahrnuje také řetězce hotelů a nezávislé ubytovací zařízení.
  • Penziony a motely: Menší ubytovací zařízení, která často nabízejí příjemnou atmosféru a osobnější služby pro hosty. Penziony mohou být rodinného typu nebo nabízet ubytování ve venkovském prostředí.
  • Hostely: Ubytování určené pro mladé cestovatele, studentské skupiny a jednotlivce, kteří hledají cenově dostupné možnosti. Hostely často nabízejí společné pokoje nebo postele v dormitoriích za nižší ceny.
  • Apartmány a pronájmy: Samostatné byty, apartmány a rekreační domy, které jsou k dispozici k pronájmu na krátkodobé nebo dlouhodobé období. Tato možnost poskytuje větší flexibilitu a soukromí pro hosty.
  • Kempy a tábořiště: Možnosti ubytování ve venkovském prostředí, které zahrnují kempování, karavany, chatky a stanování. Tato zařízení často nabízejí základní vybavení pro aktivní dovolenou v přírodě.
  • Luxusní vily a rekreační domy: Exkluzivní možnosti ubytování pro hosty, kteří hledají soukromí a luxusní prostředí pro svůj pobyt, jako jsou vily, vily s bazénem, horské chaty a chalupy.

Kategorie "Ubytování" je klíčovou součástí cestovního průmyslu a poskytuje hostům široký výběr možností pro jejich nocleh a odpočinek během cestování. Díky různorodosti ubytovacích zařízení mají cestovatelé možnost vybrat si ubytování odpovídající jejich potřebám, preferencím a rozpočtu.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz