Zdravotnictví

SCR s.r.o. Brno
Stomatologické centrum v Brně. Zubní klinika Erbenova je nové profesionální centrum, ve kterém je pacientům poskytováno komplexní zubní ošetření na vysoké úrovni.

MVDr. Pavla Trnková Brno
Provozujeme veterinární ordinaci v Brně. Jsme specializované oční pracoviště.

POLMEDICANA s.r.o. Brno
MUDr. Libor Polák je estetickým chirurgem a zkušeným operatérem. Nabízí svým klientům individuální přístup, moderní péči a kontinuitu léčby.

Roviko plus s.r.o. Brno
Naše společnost se specializuje na dvě hlavní odvětví, a to organizování výběrových řízení a prodej zdravotnické techniky. Prodáváme diagnostické přístroje pro kardiologii.

Veterinární klinika MVDr.Jindřich Nešpor, Ph.D. a kolektiv. Brno - Líšeň
Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata v Brně, provádíme prevenci, diagnostiku, terapii, využití nejmodernějších přístrojů, specializace chirurgie, ortopedie, neurochirurgie, posuzovatel ortopedických vad, pohotovost dle domluvy.

" H A V I L , v.o.s. " Česká Lípa

"Lékárna TILIA, s.r.o." Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

9SIL, s.r.o. Vrchlabí

A - Z ORL s.r.o. Praha 10

A G R O A L E R G, družstvo Červený Újezd, okr.Praha-západ

A PLAZMA a.s. Praha 9

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 255 | Další >


Úvod - Zdravotnictví
Lékárny - Nemocnice - Záchranné služby - Zdravotní instituce - Zdravotnická zařízení - Zdravotnické služby - Zdravotnické zboží a léčiva

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Zdravotnictví   (více informací o kategorii)

Kategorie "Zdravotnictví" poskytuje přehled firem a institucí, které se zabývají poskytováním zdravotní péče a služeb spojených se zdravím a lékařstvím. Zahrnuje různé typy zdravotnických zařízení, lékařských specializací a služeb pro pacienty. Sem patří:

  • Lékařské ordinace: Lékařské ordinace a kliniky poskytující primární zdravotní péči, jako jsou praktičtí lékaři, pediatři, gynekologové, internisté a další.
  • Specializovaná péče: Specializovaná zdravotnická zařízení a kliniky, které se zaměřují na určité lékařské specializace, jako jsou chirurgie, ortopedie, neurologie, kardiologie, onkologie, dermatologie a další.
  • Zubní péče: Zubní ordinace a stomatologická centra poskytující služby v oblasti zubního lékařství, jako jsou preventivní prohlídky, léčba zubů, ortodoncie, chirurgické výkony a estetická stomatologie.
  • Zdravotní pojišťovny: Zdravotní pojišťovny a pojišťovací společnosti poskytující zdravotní pojištění a krytí nákladů spojených se zdravotní péčí a léčbou.
  • Farmacie a lékárny: Lékárny a farmaceutické společnosti poskytující léčiva, léky na předpis, volně prodejné léky, doplňky stravy a další zdravotnické produkty.
  • Zdravotní asistence a péče o seniory: Firmy poskytující domácí zdravotní péči, ošetřovatelské služby, péči o seniory a jiné formy zdravotní asistence pro nemocné a starší lidi.
  • Alternativní medicína a wellness: Zařízení a terapeuti specializující se na alternativní medicínu, wellness procedury, masáže, jógu, akupunkturu, chiropraxi a další přírodní metody léčby a udržení zdraví.

Kategorie "Zdravotnictví" je klíčovou součástí společnosti a zajišťuje péči o zdraví jednotlivců i populace. Poskytuje pacientům širokou škálu služeb od preventivní péče a diagnostiky po léčbu a rehabilitaci. Díky rozmanitosti poskytovatelů a služeb mají pacienti možnost vybrat si ty nejvhodnější zdravotnické služby pro své potřeby a podmínky.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz