A P O S , autodružstvo - podnik obchodu a služeb Bílina v likvidaci

Sídlo firmy:
Ulice
Obec Bílina, Za Chlumem 772
PSČ 0

Obchodní rejstřík:
Název firmy A P O S , autodružstvo - podnik obchodu a služeb Bílina v likvidaci
IČO 00555134
ID datové schránky th5y2u6


Kategorie


Předmět podnikání
  • Předmět činnosti : l/ autoopravárenství 2/ obchodní činnost v oboru dopravních prostředků, jejichž příslušenství, náhradních dílů, jakož i jiného zboží a výrobků 3/ doplňková výroba v jiných oborech 4/ autodoprava osobní i nákladní 5/ půjčovna aut a zařízení 6/ jiné služby občanům a organizacím 7/ daňové poradenství a auditorská činnost 8/ zemědělské podnikání, výroba a obchod

Doporučujeme firmy

DAWIAK CZ s.r.o. Nelahozeves
Jsme rodinný servis s mladou praxí se sídlem v Nelahozevsi, který je zaměřen na auto, moto a pneu. Nabízíme široké spektrum služeb včetně autoservisu, pneuservisu, prodeje pneumatik, disků, různých autodoplňků i výměny olejů, filtrů, brzd atd.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Premium Parking s.r.o. Praha 2
Jsem vaším klíčem k bezstarostnému odletu. S naším zabezpečeným parkovištěm a nabídkou špičkových služeb vám garantujeme bezpečné a pohodlné parkování pro váš vůz. Zvolte naše parkování a užijte si bezstarostný začátek a konec vaší cesty.

DHO s.r.o. Praha 3
DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz