ADET s.r.o. v likvidaci

Sídlo firmy:
Ulice Zámecká 117
Obec Milotice
PSČ 69605

Obchodní rejstřík:
Název firmy ADET s.r.o. v likvidaci
IČO 25577301
ID datové schránky jkhi9z8


Kategorie


Předmět podnikání
  • Oceňování majetku pro věci movité ,- věci nemovité, - nehmotný majetek, - finanční majetek , - podnik
  • Znalecká činnost - v oboru doprava - doprava silniční a městská se specializací na posuzování příčin dopravních nehod, - v oboru ekonomika - pro ceny a odhady motorových vozidel, strojů a zařízení, oceňování podniků, oceňování movitého a nemovitého maj etku, technologií, oceňování nehmotného majetku, oceňování nepeněžitých vkladů do obchodních společností, oceňování majetku a závazků při transformacích do obchodních společností a hodnocení projektů transformací obchodních společností, - v oboru strojíre nství - pro autoopravárenství a technický stav motorových vozidel, strojů a zařízení
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Doporučujeme firmy

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

Premium Parking s.r.o. Praha 2
Jsem vaším klíčem k bezstarostnému odletu. S naším zabezpečeným parkovištěm a nabídkou špičkových služeb vám garantujeme bezpečné a pohodlné parkování pro váš vůz. Zvolte naše parkování a užijte si bezstarostný začátek a konec vaší cesty.

DHO s.r.o. Praha 3
DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

Autoservis – pneuservis Golem Brno Brno-střed
Autoservis a pneuservis GOLEM v Brně je spolehlivým partnerem pro všechny majitele automobilů. Servis Golem se specializuje na prvotřídní služby pro všechny značky a modely aut.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz