KUPSITOLEVNĚ s.r.o.

Jsme nová firma založena 3.1.2016 se záměrem prodávat kvalitní zboží za co možná nejnižší ceny na českém trhu. Veškeré zboží co prodáváme je nové, nerozbalené s garancí 2 leté záruky. 100 % zboží máme skladem a odesíláme do 24 hodin po obdržení platby, tak aby jsme zboží k zákazníkovi doručili co nejrychleji. Našim cílem je získat co nejvíce spokojených zákazníků, kteří se k nám budou rádi vracet a opakovaně nakupovat. Zákazník je pro nás na prvním místě.

Sídlo firmy:
Ulice U pošty 288/288
Obec Brno
PSČ 62500

Obchodní rejstřík:
Název firmy KUPSITOLEVNĚ s.r.o.
IČO 04681479
ID datové schránky q96fgnr


Kategorie


Předmět podnikání
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Doporučujeme firmy

Almat ama s.r.o. Brno
Jsme česká firma zaměřující se na výrobu a prodej výrobků z hliníku a z jeho slitin. Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej hliníkových extrudovaných výrobků a polotovarů, především výkresových profilů.

Keramika CZ s.r.o. Liberec
Naše firma nabízí kompletní nabídku v oblasti obkladů, dlažeb a sanity. Obklady a dlažby vypadají dobře pouze tehdy, pokud perfektně ladí se zbytkem místnosti. A od toho jsme tu my, abychom vám s výběrem poradili.

NESTSERVICE s.r.o. Brno
Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, naše půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

LIGNOTRADE spol. s r.o. Brno
V LIGNOSHOP Brno nabízíme brusivo, příslušenství k bruskám, lepidla, laky na dřevo a další produkty nejen pro stolaře převážně od výrobce NAPOLEON ABRASIVES. Sháníte-li kvalitní a cenově dostupné brusné papíry, brusná plátna, brusné kotouče.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz