Dům, byt, zahrada

CASCADE - kuchyně s.r.o. Střelice
Jsme firma ze Střelic u Brna, která vyrábí prvotřídní kuchyně na míru a vestavěné skříně. Navštivte nás v našem studiu a podle vašich přání a požadavků vám uděláme 3D návrh.

GarneraBay s.r.o. Praha 9
Vítáme vás ve světě kvalitního spánku pro vaše děti! Postaráme se o nejen bezpečný ale také pohodlný spánek vašich nejmenších. Kromě kvalitních matrací do dětských postýlek nabízíme také široký výběr dalšího vybavení pro kojence.

MI6 s.r.o. Javůrek
Jsme distributor napájecích spínaných zdrojů výrobce Mean Well. Náš e-shop obsahuje více než 4500 položek které nabízí výrobce, jehož celosvětová produkce zaujímá 4. místo v oboru stejnosměrných napájecích zdrojů, DCDC měničů a DCAC střídačů.

ZounekDesign s.r.o. Domašov
Společnost ZounekDesign nabízí kompletní realizace interiérového i exteriérového stínění do bytových a firemních prostor, rodinných domů a kanceláří. Hlavním zaměřením společnosti je návrh, realizace a montáž stínící techniky a hliníkových pergol.

3K Air Mont s.r.o. Havířov
Zabýváme se projekcí, kompletními dodávkami, instalacemi a oživováním celků vzduchotechniky, rekuperace, včetně chlazení, topení a regulace Návrhy a projekty vzduchotechnických zařízení, klimatizace, tepelných čerpadel a rekuperace.

A.P. SECURITY s.r.o. Přerov
A.P. Security, s.r.o. je společnost, která vychází z profesně dlouholetých zkušeností v oblasti bezpečnostních služeb a bezpečnostní problematiky jako celku.

AMIS CONSTRUCTION s.r.o. Lelekovice
Od roku 1993 působíme na trhu s bazény. Francouzskou společnost Desjoyaux zastupujeme v Brně, Ostravě a Bratislavě. Naše pozice světové jedničky v zapuštěných bazénech je pro vás zárukou kvality bazénu „připraveného k ponoření“.

AQUANORD s.r.o. Olomouc
Firma AQUANORD s.r.o. se zabývá úpravou vody. Naše firma vznikla na základě porozumění a vzájemného respektu mezi všemi aktéry společnosti.

BETONIT CZ s.r.o. Praha 3
Jsme pražská firma zaměřující se na realizaci železobetonové konstrukce všech typů po celé České republice. Disponujeme odborností a mnohaletými zkušenostmi spolu s širokými znalostmi, bez kterých se v této oblasti podnikání neobejdeme.

DRATEL, s.r.o. Zbýšov
Nabízíme instalaci fotovoltaiky pro malé objekty. Jedná se o rodinné domy, byty, chaty i komerční objekty. Zabýváme se realizací fotovoltaiky na území města Brna a v celém Jihomoravském kraji.

EKOTHERMEU s.r.o. Praha 4
Jsme instalaterská a potrubářská firma z Prahy. Zajistíme pro vás pracovníky na kompletní instalatérské, topenářské a potrubářské práce. Dále odborníky na výstavbu a vybavení vaší kotelny a pro montáž tepelných čerpadel.

FRONTON - PLUS, spol. s r.o. Brno
Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní realizace přestavby bytových jader. Nabízíme vám komplexní služby od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

GIOMETAL s.r.o. Brno
Již řadu let se zabýváme výrobou vzduchotechniky a prodejem širokého sortimentu vzduchotechnických komponentů pro soukromé i průmyslové účely. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti jsme schopni vyrábět také výrobky na zakázku.

HKTOP-HYNEK s.r.o. Hradec Králové
Společnost HKTOP-Hynek s.r.o. vznikla jako rodinná firma v roce 2021, na základě získaných 18ti letých zkušeností jsme experti v oblasti servisu tepelné techniky a to především plynových kotlů.

HRBÁČEK s.r.o. Domažlice
Firma KOUPELNY HRBÁČEK začala v oblasti Domažlicka podnikat již v roce 1991 v městyse Klenčí pod Čerchovem. Zde se zabývala prodejem stavebního materiálu a rovněž jeho dovozem až na stavbu. Mezi nabízený sortiment patřily také obklady a dlažby.

HW - PANTY spol. s r.o. Veverské Knínice
Nabízíme komplexní služby v oblasti sanace zdiva, včetně diagnostiky, plánování a samotného provedení oprav. Naši specialisté používají nejmodernější metody a technologie, aby zajistili kvalitní a trvalé řešení vašich problémů se zdivem.

Hydrofilter s.r.o. Brno
HYDROFILTER je specializovaná společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti filtrace, čištění vody a úpravy vody. Dodáváme na trh jednotlivé komponenty filtračních zařízení i ucelené systémy pro úpravu pitné i technologické vody.

IMCA CZ s.r.o. Praha 4
Naše firma se zabývá návrhy, prodejem a montáží oken a dveří do domů, bytů i komerčních objektů v Praze a jejím okolí. Zákazníkům nabízíme konzultaci, návrh, zaměření a instalaci oken či dveří dle potřeb a přání.

Jakub Kokeš CZ, s.r.o. Liberec
Společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. byla založena v roce 2007 a je spolehlivým dodavatelem kotevní techniky na českém a slovenském trhu. Od roku 2012 zde exkluzivně zastupuje i finskou společnost SK Tuote Oy s produkty značky VILPE.

JP heating s.r.o. Praha 1
Jsme dynamická společnost s individuálním přístupem. Zakládáme si na velmi kvalitním zákaznickém servisu, a chceme být stejně dobří, jako jsou produkty, které prodáváme.

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 212 | Další >


Úvod - Dům, byt, zahrada
On-line prodej potřeb pro bydlení - Potřeby pro dům a byt - Potřeby pro zahradu - Služby pro dům, byt a zahradu

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Dům, byt, zahrada   (více informací o kategorii)

Kategorie "Dům, byt a zahrada" poskytuje komplexní přehled firem a služeb, které se zabývají vším, co souvisí s domovem a jeho okolím. Zde najdete širokou škálu firem, které nabízejí služby od návrhu a stavby domů po údržbu zahrad a interiéru. Tato kategorie zahrnuje:

  1. Stavební a řemeslné práce: Firmy specializující se na stavební práce, jako je stavba nových domů, rekonstrukce a úpravy bytů, instalace elektrických a vodoinstalačních systémů, pokládka podlah a další.
  2. Architektura a design interiéru: Architekti a designéři interiérů nabízejí služby od návrhu a plánování prostor až po jejich realizaci. To zahrnuje navrhování dispozic místností, výběr materiálů a dekorací a celkovou estetickou koncepci.
  3. Zahradní a krajinářské služby: Firmy specializující se na úpravu zahrad a venkovních prostor nabízejí služby jako je zahradní architektura, údržba zeleně, zakládání trávníků, osázení květinových záhonů a instalace zahradních prvků.
  4. Nábytek a vybavení: Tato sekce obsahuje obchody s nábytkem a vybavením interiéru a exteriéru. Zde můžete najít široký výběr nábytku, osvětlení, koupelnových doplňků, grilů a dalšího venkovního vybavení.
  5. Energetické a ekologické technologie: Firmy zabývající se energetickými a ekologickými technologiemi nabízejí produkty a služby spojené s úsporou energie, obnovitelnými zdroji energie, solárními panely, tepelnými čerpadly a dalšími ekologickými řešeními.
  6. Ostatní služby pro domov a zahradu: Zde najdete další služby spojené s domem a zahradou, jako jsou úklidové služby, odvoz odpadu, bezpečnostní systémy, instalace bazénů a saun, a další.

Kategorie "Dům, byt a zahrada" je nezbytnou součástí životního prostředí každého člověka a tato široká škála firem a služeb pomáhá lidem vytvářet a udržovat své domovy a okolní prostředí podle svých potřeb a představ.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz