Potřeby pro zahradu

ZounekDesign s.r.o. Domašov
Společnost ZounekDesign nabízí kompletní realizace interiérového i exteriérového stínění do bytových a firemních prostor, rodinných domů a kanceláří. Hlavním zaměřením společnosti je návrh, realizace a montáž stínící techniky a hliníkových pergol.

AMIS CONSTRUCTION s.r.o. Lelekovice
Od roku 1993 působíme na trhu s bazény. Francouzskou společnost Desjoyaux zastupujeme v Brně, Ostravě a Bratislavě. Naše pozice světové jedničky v zapuštěných bazénech je pro vás zárukou kvality bazénu „připraveného k ponoření“.

Hydrofilter s.r.o. Brno
HYDROFILTER je specializovaná společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti filtrace, čištění vody a úpravy vody. Dodáváme na trh jednotlivé komponenty filtračních zařízení i ucelené systémy pro úpravu pitné i technologické vody.

KLASIK CZ s.r.o. Zastávka, Havířská 38, PSČ 66484
Společnost KLASIK CZ s.r.o. zajišťuje výrobu a prodej atypického zahradního nábytku a také kompletní truhlářské práce výrobu a montáž teras. Zahradní nábytek vyniká opracováním, výběrem materiálu a řemeslným zpracováním.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

Ra-PLfixity s.r.o. Tetčice
Zabýváme se realizací teras, plotů, zastřešení bazénů a zasklívacích systémů. Zkušený tým nabízí profesionální servis a osobní přístup. Specializujeme se na výstavbu teras a plotů od českého výrobce Woodplastic®.

SEDMA International s.r.o. Brno
Naše firma Sedma Internationals, s.r.o. se specializuje na výrobu zimních zahrad, díky kterým si můžete užívat i v chladnějších dnech pobyt venku, ale s veškerým možným komfortem, který poskytují vnitřní prostory.

Švec beton s.r.o. Brno
Ať jsou to kuchyňské desky, několikatunové schody, monolitické umyvadlo nebo třeba jen podstavec na hodinky. Z betonu, netradičního ale velmi působivého a praktického materiálu, dokážeme vyrobit spoustu krásných věcí.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. Ostrava
V roce 2017 vzešel nápad na založení firmy s jasným cílem: nabízet prémiové výrobky, nadstandardní služby, pomoc zákazníkům při nejasném výběru. Mezi naše služby patří zimní zahrady, pergoly, stínicí techni, okna a dveře.

Zahradní a stavební, s.r.o. Babice u Rosic
Pro klienty připravujeme i velké zakázky jako je například realizace rozsáhlé hektarové zahrady se sadem u rodinného domu či výsadba dlouhé aleje stromů. Možnosti jsou skutečně různorodé a záleží jen na individuální představě každého klienta, jak si

ALUMIX s.r.o. Brno
Již 15 let se zabýváme prodejem a montáží stínící techniky a zasklívacích systémů.

ARTSTYL Brno, Maloměřice a Obřany
Nabízíme širokou nabídku kamenných a cihlových obkladů z přírodního i technického kamene.

FLORAVIL, s.r.o. Praha 10
Dodáváme francouzský květinový mobiliář GREEN CITY a PAPI pro města a obce.

Jezírka Šumperk Nový Malín
Realizujeme jezírka a další vodní prvky do zahrad včetně kamenných prvků a zeleně.

MIMA ploty s.r.o. Rajhradice
Vyrábíme, montujeme a dodáváme betonové ploty.

Můjkoberec.cz Praha 9
Jsme obchod s koberci, podlahami a doplňky. Najdete u nás všechno, co patří na podlahu. A co si objednáte, to vám naservírujeme s dopravou zdarma, prodlouženou zárukou a možností bezplatného vrácení nebo výměny po celých 365 dnů.

PAVAX s.r.o. Brno
Zabýváme se výrobou bazénových lemů a dlažeb. Naše produkty dodáváme firmám v České republice, na Slovensku a máme odběratele už i v rakousku a Německu

AQUEKO, spol. s r.o. Velké Meziříčí, Lavičky čp. 122, okres Žďár nad Sázavou, PSČ 59401

1 | 2 | Další >


Úvod - Dům, byt, zahrada - Potřeby pro zahradu


Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz