KLIMASPOL. spol. s r.o.

Společnost KLIMASPOL. spol. s r. o. existuje na trhu již od roku 1992. Nabízíme klimatizace do bytů, domů, kanceláří i průmyslových provozů, taktéž chlazení a samozřejmě čištění a údržba veškeré technologie. Dále pak dodáváme tepelná čerpadla, která nejen doručíme, ale taktéž namontujeme. Provozujeme také opravy a kontroly požárních klapek. V celém portfoliu našich služeb můžeme nabídnout více než 30 let zkušeností

Sídlo firmy:
Ulice Ječná 1321/1321
Obec Brno
PSČ 62100

Obchodní rejstřík:
Název firmy KLIMASPOL. spol. s r.o.
IČO 46963073
ID datové schránky 7wsfwmy


Kontaktní osoby


Kategorie


Předmět podnikání
  • Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Doporučujeme firmy

Roman Trtil - RT úklid Brno
Zabýváme se jednorázovými i pravidelnými úklidy domácností i komerčních prostor.

Oknocentrum Rakus, s.r.o. Brno
Naše firma Vám již od roku 2002 nabízí zimní zahrady a rozsáhlý sortiment oken, dveří, garážových vrat a dalších kvalitních výrobků. Kromě různorodé nabídky výplně stavebních otvorů také zprostředkováváme mnohé stavební služby.

KUPSITOLEVNĚ s.r.o. Brno
Jsme nová firma založena 3.1.2016 se záměrem prodávat kvalitní zboží za co možná nejnižší ceny na českém trhu. Veškeré zboží co prodáváme je nové, nerozbalené s garancí 2 leté záruky. 100 % zboží máme skladem a odesíláme do 24 hodin.

AMIS CONSTRUCTION s.r.o. Lelekovice
Od roku 1993 působíme na trhu s bazény. Francouzskou společnost Desjoyaux zastupujeme v Brně, Ostravě a Bratislavě. Naše pozice světové jedničky v zapuštěných bazénech je pro vás zárukou kvality bazénu „připraveného k ponoření“.

KLASIK CZ s.r.o. Zastávka, Havířská 38, PSČ 66484
Společnost KLASIK CZ s.r.o. zajišťuje výrobu a prodej atypického zahradního nábytku a také kompletní truhlářské práce výrobu a montáž teras. Zahradní nábytek vyniká opracováním, výběrem materiálu a řemeslným zpracováním.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz