A M E X P O - spol. s r.o. v likvidaci

Sídlo firmy:
Ulice
Obec Benešov nad Ploučnicí, Děčínská ul. 359
PSČ 0

Obchodní rejstřík:
Název firmy A M E X P O - spol. s r.o. v likvidaci
IČO 14868628
ID datové schránky bppvyt2


Kategorie


Předmět podnikání
  • - nákup a prodej uměleckého a užitkového skla a současného umění - nákup a prodej sportovních a loveckých zbraní - obchodování s nemovitostmi, zajišťování turistických služeb - nákup a prodej replik historických zbraní - nákup a prodej tužek, per, veškerých psacích potřeb - nákup a prodej vánočních ozdob a porcelánu - nákup a prodej oděvu, textilu, kosmetiky
  • - nákup a prodej elektroniky, optiky, výrobků z kůže - nákup a prodej výpočetní a komunikační techniky a motocyklů - nákup a prodej veškerých toaletních potřeb - nákup a prodej hudebních nástrojů - nákup a prodej automobilů - nákup a prodej lékařských nástrojů a lékařského vybavení - nákup a prodej stavebního materiálu
  • Činnosti, k nimž je třeba zvláštního oprávnění, bude společnosti vykonávat po té, co jí bude příslušným správním orgánem uděleno.

Doporučujeme firmy

POLYCHROMA s.r.o. Krnov
Jsme POLYCHROMA, maloobchod s náhradními díly na automobily. V naší nabídce dále najdete autodoplňky, autokosmetiku, offroad vybavení a další doplňky pro váš vůz.

FlexaMi Auto s.r.o. Brno
Naše společnost byla založena v roce 2012, jako prodejna automobilových dílu a turbodmychadel. Postupem času jsme přešli pouze na prodej turbodmychadel, které jsme doplnili o vstřikovače, čerpadla a čištění DPF filtru, které provádíme přímo v Brně.

KUPSITOLEVNĚ s.r.o. Brno
Jsme nová firma založena 3.1.2016 se záměrem prodávat kvalitní zboží za co možná nejnižší ceny na českém trhu. Veškeré zboží co prodáváme je nové, nerozbalené s garancí 2 leté záruky. 100 % zboží máme skladem a odesíláme do 24 hodin.

Moped Auto s.r.o. Brno
Jsme fima, zabývající se prodejem nových i ojetých Moped Aut, jsou to vozidla pro řidiče od 15 let, dále se zabýváme výkupem a dovozem mopedaut.

ATI technics, s.r.o. Praha 5
Firma ATI-Technics s.r.o. působí na českém trhu již dvacátým rokem, kde již dříve začala s produkcí ručního a elektrického nářadí značky YATO a KS Tools.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz