Bezpečnostní služby

A.P. SECURITY s.r.o. Přerov
A.P. Security, s.r.o. je společnost, která vychází z profesně dlouholetých zkušeností v oblasti bezpečnostních služeb a bezpečnostní problematiky jako celku.

MB zabezpečení s.r.o. Dolní Lutyně
Zaměřujeme se na montáž a údržbu bezpečnostních systémů. Nabízíme širokou řadu služeb včetně montáže, údržby a opravy kamerových systémů, vstupní systémy, videotelefony, domovní telefony, docházkové systémy, datové rozvody a elektroinstalace.

PAKD group s.r.o. Kladno
Tým společnosti PAKD group, s.r.o. je složen z řady profesionálů v oboru bezpečnostních služeb. Zakládáme si na vysoké profesionální úrovni a zaručujeme zajištění znalosti legislativy, speciální činnosti i technické vybavení.

Signal Projekt s.r.o. Brno
Společnost Signal Projekt s.r.o. realizuje všechny stupně projektů v oblasti železniční zabezpečovací a sdělovací techniky, silnoproudé elektrotechniky a energetiky, včetně zajištění kompletní inženýrské činnosti a řešení projektů.

UNITEL elektro, s.r.o. Brno
V Unitel elektro, s.r.o. se zabýváme prodejem zabezpečovací a domácí techniky. Zloději jsou dneska mazanější než kdy dřív, je proto potřeba být o krok před nimi. To je možné díky moderním zabezpečovacím systémům, které naše společnost prodává. ZaměřuÚvod - Služby, řemesla - Bezpečnostní služby


Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Copyright © 2023