Služby, řemesla

SHOPEA.CZ - marketingová agentura Rosice
Online marketing a tvorba webových stránek. Pečujeme o více než 400 webů. Zvyšíme vám návštěvnost webu či e-shopu a tím získáte více poptávek a objednávek.

MI6 s.r.o. Javůrek
Jsme distributor napájecích spínaných zdrojů výrobce Mean Well. Náš e-shop obsahuje více než 4500 položek které nabízí výrobce, jehož celosvětová produkce zaujímá 4. místo v oboru stejnosměrných napájecích zdrojů, DCDC měničů a DCAC střídačů.

A.P. SECURITY s.r.o. Přerov
A.P. Security, s.r.o. je společnost, která vychází z profesně dlouholetých zkušeností v oblasti bezpečnostních služeb a bezpečnostní problematiky jako celku.

Aesthea s.r.o. Brno
Více než 20let se v centru Brna zabýváme výhradně estetickou a přístrojovou kosmetikou. Nabízíme širokou škálu služeb: permanentní make-up, omlazování-lifting, trvalá epilace, ošetření pigmentací a žilek a další služby.

AQUANORD s.r.o. Olomouc
Firma AQUANORD s.r.o. se zabývá úpravou vody. Naše firma vznikla na základě porozumění a vzájemného respektu mezi všemi aktéry společnosti.

Autoservis – pneuservis Golem Brno Brno-střed
Autoservis a pneuservis GOLEM v Brně je spolehlivým partnerem pro všechny majitele automobilů. Servis Golem se specializuje na prvotřídní služby pro všechny značky a modely aut.

BESTRENT s.r.o. Brno
Společnost BESTRENT nabízí širokou nabídku mechanizace a nářadí k pronájmu i prodeji a také specializované služby až po řešení pro zefektivnění Vašeho podnikání při potřebě mechanizace.

BUBO trans s.r.o. Beroun
Od roku 2012 vám pomáháme přehledně a snadno kombinovat služby dopravců DHL, Fedexu, UPS. S námi se nic nezmění. Získáte od nás jednu aplikaci, kde si můžete zvolit dopravce dle libosti. Ať už preferujete nejlepší cenu či rychlost dodání.

Dancing Crackers s.r.o. Bystřice
Dancing doctor je komiks, dětský tábor, taneční skupina a e-shop s merchem. Našim cílem je nadchnout mládež pro tanec.

DAWIAK CZ s.r.o. Nelahozeves
Jsme rodinný servis s mladou praxí se sídlem v Nelahozevsi, který je zaměřen na auto, moto a pneu. Nabízíme široké spektrum služeb včetně autoservisu, pneuservisu, prodeje pneumatik, disků, různých autodoplňků i výměny olejů, filtrů, brzd atd.

DHO s.r.o. Praha 3
DHO s.r.o. je společnost zabývající se vývojem moderních systémů se zaměřením na zvýšení rychlosti a efektivity práce.

DRATEL, s.r.o. Zbýšov
Nabízíme instalaci fotovoltaiky pro malé objekty. Jedná se o rodinné domy, byty, chaty i komerční objekty. Zabýváme se realizací fotovoltaiky na území města Brna a v celém Jihomoravském kraji.

DŘEVOTRADING spol. s r.o. Kuřim
Zabýváme se komplexními službami v oblasti logistické činnosti. Naší hlavní činností je výroba dřevěných obalů - palet, beden, klecí. Zabalíme vaše výrobky do dřevěných obalů a naložíme do zámořských kontejnerů včetně vakuového balení.

DRRS s.r.o. Brno
Jmenuji se David Raus a vaše nemovitost je skutečně mou prioritou. Na realitním trhu sbírám zkušenosti od roku 2009 a kde každému prodeji přistupuji s maximální péčí a pokorou mně vlastní. Vystupuji klidně, jednám férově a pracuji s plným nasazením.

EKOTHERMEU s.r.o. Praha 4
Jsme instalaterská a potrubářská firma z Prahy. Zajistíme pro vás pracovníky na kompletní instalatérské, topenářské a potrubářské práce. Dále odborníky na výstavbu a vybavení vaší kotelny a pro montáž tepelných čerpadel.

G4 REALITY s.r.o. Rosice
Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh, proto je nejdůležitější vybrat si toho správného parťáka, který Vám pomůže napsat jeho další kapitolu. Naše realitní kancelář spolupracuje se špičkami ve světě realit.

JESS production s.r.o. Praha 3
Jsme profesionální tým, který se do detailu a s precizností postará o Vaše firemní akce, veletrhy, výstavy, tiskové konference, komerční i nekomerční události.

Joppa Logistics s.r.o. Brno
Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT.

MB zabezpečení s.r.o. Dolní Lutyně
Zaměřujeme se na montáž a údržbu bezpečnostních systémů. Nabízíme širokou řadu služeb včetně montáže, údržby a opravy kamerových systémů, vstupní systémy, videotelefony, domovní telefony, docházkové systémy, datové rozvody a elektroinstalace.

MEDIA MARKET s.r.o. Praha 5
Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti překladů a tlumočení již od roku 1991. Naším cílem je poskytovat profesionální překladatelské a tlumočnické služby, které obstojí v náročném českém i mezinárodním prostředí.

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 246 | Další >


Úvod - Služby, řemesla
Administrativní služby - Astrologie a numerologie - Bezpečnostní služby - Dopravní a přepravní služby - Ekologické služby - Fotografické služby - Jazykové služby - Komunální a městské služby - Krejčovství - Mediální služby - Ohňostroje, pyrotechnické služby - On-line služby - Počítačové a internetové služby - Polygrafické služby - Poradenské služby - Právní služby - Půjčovny - Reality - Reklamní a marketingové služby - Revize - Řemesla - Sběrny druhotných surovin - Servisy a opravářství - Služby péče o tělo - Společenské služby - Sportovní služby - Telekomunikace - Trh práce - Úklid, údržba a čištění - Umělecké a zábavní služby

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Služby, řemesla   (více informací o kategorii)

Kategorie "Služby, řemesla" poskytuje přehled různých služeb a řemesel, které jsou dostupné pro jednotlivce, domácnosti i firmy. Zde najdete širokou škálu profesionálních služeb od úklidu po IT konzultace a umělecká řemesla. Sem patří:

  • Úklidové služby: Firmy a jednotlivci specializující se na úklid domácností, kanceláří, bytových domů, komerčních prostor a dalších objektů.
  • Řemeslné práce: Řemeslníci a řemeslné firmy poskytující služby jako jsou stavební práce, malířství, elektrikářství, instalace a opravy sanitárního zařízení, truhlářství, klempířství a další.
  • IT a technologické služby: IT firmy a odborníci poskytující služby v oblasti informačních technologií, jako jsou správa sítí, vývoj webových stránek, programování, bezpečnost IT a poradenství v oblasti IT.
  • Finanční služby a poradenství: Finanční poradci, účetní a daňoví poradci, pojišťovací agenti a bankovní instituce poskytující služby v oblasti osobních financí, účetnictví, investic a pojištění.
  • Zdravotní a lékařské služby: Zdravotníci a zdravotní zařízení poskytující služby v oblasti zdravotní péče, jako jsou lékařské ordinace, stomatologické služby, fyzioterapie, psychoterapie a další.
  • Poradenství a konzultace: Firmy a nezávislí konzultanti nabízející poradenství a konzultace v různých oblastech, jako jsou podnikání, marketing, právo, lidské zdroje, osobní rozvoj a další.

Kategorie "Služby, řemesla" jsou klíčovou součástí ekonomiky a společnosti, která umožňuje lidem využívat profesionální pomoc a odborné znalosti ve svých každodenních aktivitách a projektech. Díky rozmanitosti firem a služeb mají zákazníci možnost najít ty správné poskytovatele služeb pro své potřeby a požadavky.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz