Prodej elektro zařízení a přístrojů

MI6 s.r.o. Javůrek
Jsme distributor napájecích spínaných zdrojů výrobce Mean Well. Náš e-shop obsahuje více než 4500 položek které nabízí výrobce, jehož celosvětová produkce zaujímá 4. místo v oboru stejnosměrných napájecích zdrojů, DCDC měničů a DCAC střídačů.

AMTEK, spol. s r. o. Brno
Společnost AMTEK, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako soukromá, ryze česká společnost, se zaměřením na automatizační a měřící techniku což bylo zakomponováno i do názvu společnosti.

Power-Energo s.r.o. Praha 9
Společnost Power-Energo se stala na českém trhu významným dodavatelem technologií nejrůznějších aplikací vysokého napětí. Úspěšně jsme realizovali řadu dodávek kompletně vybavených betonových kioskových trafostanic.

ROSA In. s.r.o. Praha 10
Jsme firma zaměřená na rekuperaci tepla. Dodáváme pouze kvalitní, provozem a časem osvědčené rekuperační jednotky firem BRINK, ZEHNDER a PAUL. Tyto jednotky mají velmi nízkou spotřebu energie a jsou za provozu tiché.

SETOP s.r.o. Holasice
Kompletní dodávky v oboru VODA, TOPENÍ, PLYN. V okolí Brna montujeme kotle, kotelny, tepelná čerpadla, podlahové topení. Máme vlastní projekci a zpracujeme projekt topení, vytápění, podlahového topení. Jsme specialisti na bytové domy, haly.

UNITEL elektro, s.r.o. Brno
V Unitel elektro, s.r.o. se zabýváme prodejem zabezpečovací a domácí techniky. Zloději jsou dneska mazanější než kdy dřív, je proto potřeba být o krok před nimi. To je možné díky moderním zabezpečovacím systémům, které naše společnost prodává. Zaměřu

IMATECH GROUP s.r.o. Zlín
Dodáváme pracovní stroje do gastronomických provozoven, strojírenských dílen a malým i velkým výrobcům zpracovatelského průmyslu pro český a slovenský trh.

Roviko plus s.r.o. Brno
Naše společnost se specializuje na dvě hlavní odvětví, a to organizování výběrových řízení a prodej zdravotnické techniky. Prodáváme diagnostické přístroje pro kardiologii.

SEKO SERVIS Rožnov pod Radhoštěm
Prodáváme čistící techniku Kärcher a poskytujeme kompletní servis včetně technické podpory.

EKOELEKTRO s.r.o. Klenovice na Hané

EKOTERM, s.r.o. Praha 6

Elektrocentrál, spol. s r.o. v likvidaci Plzeň, Ostruhová 1, okres Plzeň-město

ELEKTROSERVIS DAŠEK J + Z, spol. s r.o. Stará Boleslav, Na průhoně 606, PSČ 250 01

1 | 2 | 3 | Další >


Úvod - Elektronika - Prodej elektro zařízení a přístrojů


Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz