Průmysl, výroba

CASCADE - kuchyně s.r.o. Střelice
Jsme firma ze Střelic u Brna, která vyrábí prvotřídní kuchyně na míru a vestavěné skříně. Navštivte nás v našem studiu a podle vašich přání a požadavků vám uděláme 3D návrh.

Almat ama s.r.o. Brno
Jsme česká firma zaměřující se na výrobu a prodej výrobků z hliníku a z jeho slitin. Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej hliníkových extrudovaných výrobků a polotovarů, především výkresových profilů.

AMIS CONSTRUCTION s.r.o. Lelekovice
Od roku 1993 působíme na trhu s bazény. Francouzskou společnost Desjoyaux zastupujeme v Brně, Ostravě a Bratislavě. Naše pozice světové jedničky v zapuštěných bazénech je pro vás zárukou kvality bazénu „připraveného k ponoření“.

AMTEK, spol. s r. o. Brno
Společnost AMTEK, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 jako soukromá, ryze česká společnost, se zaměřením na automatizační a měřící techniku což bylo zakomponováno i do názvu společnosti.

Aspida s.r.o. Brno
Společnost ASPIDA® s.r.o. vznikla v roce 2000 a máme dlouholetou praxi v oblasti vydavatelské a reklamní činnosti. Po dlouhá léta jsme vydali celou kolekci publikací o ČR, s názvem Cestujeme po Moravě a Čechách.

ASY s.r.o. Brno
Firma ASY s r.o. byla založena v roce 1994 jako česká společnost se sídlem v Brně. Obchodní aktivity společnosti směřují zejména do oblasti automatizovaných systémů řízení technologických procesů v průmyslu a výroby jednoúčelových strojů.

DRATEL, s.r.o. Zbýšov
Nabízíme instalaci fotovoltaiky pro malé objekty. Jedná se o rodinné domy, byty, chaty i komerční objekty. Zabýváme se realizací fotovoltaiky na území města Brna a v celém Jihomoravském kraji.

DŘEVOTRADING spol. s r.o. Kuřim
Zabýváme se komplexními službami v oblasti logistické činnosti. Naší hlavní činností je výroba dřevěných obalů - palet, beden, klecí. Zabalíme vaše výrobky do dřevěných obalů a naložíme do zámořských kontejnerů včetně vakuového balení.

EUROstand, s.r.o. Brno
EUROstand je český výrobce mobilních prezentačních systémů s mezinárodní působností. V rámci ucelené produktové řady přenosných prezentačních systémů EUROstand nabízí kompletní řešení pro efektivní a profesionální prezentaci.

GIOMETAL s.r.o. Brno
Již řadu let se zabýváme výrobou vzduchotechniky a prodejem širokého sortimentu vzduchotechnických komponentů pro soukromé i průmyslové účely. Díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti jsme schopni vyrábět také výrobky na zakázku.

Invarex s.r.o. Brno
Naše společnost je od svého založení synonymem pro inovativní těsnicí řešení a kvalitu. Zpočátku jsme se zaměřovali na zakázkovou výrobu hydraulických a pneumatických těsnění, ale rozšířili naše technologické možnosti pro zpracování plastů.

KLASIK CZ s.r.o. Zastávka, Havířská 38, PSČ 66484
Společnost KLASIK CZ s.r.o. zajišťuje výrobu a prodej atypického zahradního nábytku a také kompletní truhlářské práce výrobu a montáž teras. Zahradní nábytek vyniká opracováním, výběrem materiálu a řemeslným zpracováním.

Kuchyně IN s.r.o. Jihlava
Jsme kuchyňské a designové studio a naším cílem je provést vás na cestě k vaší vysněné kuchyni. Děláme v zásadě totéž, co ostatní kuchyňská a designová studia, jen to děláme jinak.

MBL spol. s r.o. Brno
Stavební společnost MBL spol. s r.o. byla původně založena se zaměřením na provádění speciálních prací v oblasti energetického a chemického průmyslu, kde se ze začátku soustředila na menší zakázky až po jednodušší rekonstrukce staveb.

PROMETO s.r.o. Medlov
PROMETO s.r.o. je Český výrobce vysoce kvalitních kovaných bateriových svorek a náhradních dílů.

Stavební výtahy KM s.r.o. Brno
Zajišťujeme dopravu, montáž, demontáž a servis námi zapůjčených strojů a zařízení po celé ČR. V nabídce námi pronajímaných strojů máme pestrou škálu různých druhů stavebních zdvihadel pro dopravu osob i materiálu s jedinou vyjímkou a to jsou jeřáby.

T R A M O N T A spol. s r.o. Brno
Naše firma byla založena v roce 1991. Postupně se rozvíjí a dnes disponujeme moderními CNC stroji na zpracování plechu. Náš výrobní program zahrnuje jak sériovou tak i kusovou výrobu dle výkresové dokumentace zákazníka. Zajistíme kompletní zpracování

TETČICKÝ MLÝN s.r.o. Tetčice
Společnost TETČICKÝ MLÝN s.r.o. je ryze českým, ekonomicky stabilním subjektem. Zabýváme se výrobou a dodávkami kompletních a doplňkových krmných směsí pro veškerá hospodářská zvířata s výjimkou přežvýkavců.

TOMBEK COMPANY, s.r.o. Brno
Ve firmě Tombek se zaměřujeme na řezání laserem na zakázku. Nabízíme širokou škálu služeb vhodnou pro různé materiály.

Vetko,spol. s r.o. Dukovany
Již více než 25 let se naše firma zabývá prodejem veterinárních a chovatelských potřeb. Nabízíme komplexní řešení vybavení ordinací od spotřebního materiálu až po nábytek. Po celou dobu spolupracujeme s předními světovými producenty. Našim cílem je d

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 218 | Další >


Úvod - Průmysl, výroba
Energetika - Chemie - Kovovýroba - Strojírenství - Výroba

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Průmysl, výroba   (více informací o kategorii)

Kategorie "Průmysl, výroba" poskytuje přehled firem a podniků působících v průmyslovém a výrobním sektoru. Zahrnuje širokou škálu odvětví, od tradičního strojírenství po high-tech elektroniku a pokročilou výrobní technologii. Sem patří:

  • Strojírenství: Výroba a distribuce strojů, zařízení, součástek a nástrojů pro různé průmyslové sektory, včetně automobilového průmyslu, leteckého průmyslu, energetiky, zpracovatelského průmyslu a dalších.
  • Automobilový průmysl: Výroba automobilů, nákladních vozidel, součástek, pneumatik, dopravních prostředků a přidružených produktů pro automobilový průmysl.
  • Elektrotechnika a elektronika: Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení, elektronických komponent, spotřební elektroniky, elektronických přístrojů a systémů.
  • Chemický průmysl: Výroba chemikálií, léčiv, plastů, hnojiv, pesticidů, barviv, průmyslových chemikálií a dalších chemických produktů.
  • Potravinářský průmysl: Výroba potravin, nápojů, potravinářských surovin, balených potravin, konzerv, pekařských výrobků a dalších potravinářských produktů.
  • Stavebnictví a materiály: Výroba stavebních materiálů, betonu, cihel, dlažeb, izolačních materiálů, stavebních prvků, kovových konstrukcí a dalších stavebních produktů.
  • Textilní a oděvní průmysl: Výroba textilních materiálů, oděvů, obuvi, kožené galanterie, textilních doplňků a dalších textilních výrobků.

Kategorie "Průmysl, výroba" je klíčovým odvětvím ekonomiky a zajišťuje výrobu a dodávku široké škály produktů a materiálů pro spotřebitele i průmyslové zákazníky. Díky rozmanitosti firem a odvětví nabízí tato kategorie různé možnosti pro podnikání, inovace a ekonomický růst.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz