Stavební firmy

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. Říčky
Realizujeme široké spektrum staveb od rekonstrukcí bytů po stavbu rodinných i bytových domů. Pokládáme, obkládáme, zateplujeme, bouráme provádníme zemní práce.

AM-MZ InvestStavby s.r.o. Brno
Jsme brněnská stavební firma založená v roce 2020 působící po celé Česke republice. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti výstavby a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, kanceláří a průmyslových staveb.

B.E.S. Bohemia s.r.o. Brno
Vyrábíme a dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Od prvotní studie a projektové dokumentace přes stavební povolení až po kompletní provedení stavby.

BETONIT CZ s.r.o. Praha 3
Jsme pražská firma zaměřující se na realizaci železobetonové konstrukce všech typů po celé České republice. Disponujeme odborností a mnohaletými zkušenostmi spolu s širokými znalostmi, bez kterých se v této oblasti podnikání neobejdeme.

FRONTON - PLUS, spol. s r.o. Brno
Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní realizace přestavby bytových jader. Nabízíme vám komplexní služby od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

HW - PANTY spol. s r.o. Veverské Knínice
Nabízíme komplexní služby v oblasti sanace zdiva, včetně diagnostiky, plánování a samotného provedení oprav. Naši specialisté používají nejmodernější metody a technologie, aby zajistili kvalitní a trvalé řešení vašich problémů se zdivem.

MBL spol. s r.o. Brno
Stavební společnost MBL spol. s r.o. byla původně založena se zaměřením na provádění speciálních prací v oblasti energetického a chemického průmyslu, kde se ze začátku soustředila na menší zakázky až po jednodušší rekonstrukce staveb.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

ProfiDek s.r.o. Troubsko
Naše stavební firma pro Brno a okolí dokáže zrealizovat projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o dům, byt, kanceláře či chatu, jsme vám k dispozici.

Ra-PLfixity s.r.o. Tetčice
Zabýváme se realizací teras, plotů, zastřešení bazénů a zasklívacích systémů. Zkušený tým nabízí profesionální servis a osobní přístup. Specializujeme se na výstavbu teras a plotů od českého výrobce Woodplastic®.

Reglass s.r.o. Brno
Firma Reglass s.r.o. se zabývá realizací bezrámového zasklení, prosklených stěn, atypických a nadrozměrných oken. Máme 20leté zkušenosti s realizacemi náročných projektů zejména rezidenčních staveb.

STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o. Strakonice
Stavební společnost H a T úspěšně funguje už přes 25 let a už od svých počátků poskytuje svým klientům špičkové služby v oblasti stavebních prací.

TOKAREX spol. s r.o. Brno
Již řadu let se naše společnost specializuje výhradně na pokládku litých podlah. Díky našim dlouholetým zkušenostem je od nás realizace anhydritové podlahy, nebo cementové lité podlahy prováděna vždy profesionálně a v požadované kvalitě.

Woodtech Bučovice
Děláme interiéry a nábytek na míru včetně rekonstrukcí.

ARCHOUSE, s.r.o. Brno
Zaměřujeme se na návrhy a realizace typových i atypických dřevostaveb. Ke každému návrhu a realizaci přistupujeme individuálně, tak abychom splnili požadavky klienta a také s ohledem na jejich životní styl. Pomůžeme Vám s návrhem a realizací interiér

B&B stavby Lišov
Novostavby i rekonstrukce domů, bytů, střechy, sádrokartony, zámkové dlažby, ploty, tepelná čerpadla, klimatizace, malířské práce, instalace topení, voda, odpady, solární systémy elektroinstalace.

Designostav s.r.o. Ostrava
Provádíme stavby domů na klíč, rekonstrukce domů, bytů a montáž fotovoltaiky včetně vyřízení dotací.

DOMIVO s.r.o. Náchod
Jsme společnost, která se specializuje na novostavby ale i rekonstrukce současných interiérů.

GLASCOMP s.r.o. Šenov
Zabýváme se kompletním zpracováním a dodávkami stavebního a interiérového skla včetně nerezového kování, madel a úchytů na sklo.

International job company s.r.o. Praha 4
Jsme výrobci mobilních a modulových domů. Mobilní domy se umísťují na tzv. Ohlášku, resp. souhlas s umístěním domu. Modulové domy se umísťují na klasické Stavební povolení a kolaudaci k bydlení.

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 27 | Další >


Úvod - Stavebnictví - Stavební firmy


Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz