Stavebnictví

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. Říčky
Realizujeme široké spektrum staveb od rekonstrukcí bytů po stavbu rodinných i bytových domů. Pokládáme, obkládáme, zateplujeme, bouráme provádníme zemní práce.

Almat ama s.r.o. Brno
Jsme česká firma zaměřující se na výrobu a prodej výrobků z hliníku a z jeho slitin. Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej hliníkových extrudovaných výrobků a polotovarů, především výkresových profilů.

AM-MZ InvestStavby s.r.o. Brno
Jsme brněnská stavební firma založená v roce 2020 působící po celé Česke republice. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti výstavby a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, kanceláří a průmyslových staveb.

B.E.S. Bohemia s.r.o. Brno
Vyrábíme a dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Od prvotní studie a projektové dokumentace přes stavební povolení až po kompletní provedení stavby.

BESTRENT s.r.o. Brno
Společnost BESTRENT nabízí širokou nabídku mechanizace a nářadí k pronájmu i prodeji a také specializované služby až po řešení pro zefektivnění Vašeho podnikání při potřebě mechanizace.

BETONIT CZ s.r.o. Praha 3
Jsme pražská firma zaměřující se na realizaci železobetonové konstrukce všech typů po celé České republice. Disponujeme odborností a mnohaletými zkušenostmi spolu s širokými znalostmi, bez kterých se v této oblasti podnikání neobejdeme.

FRONTON - PLUS, spol. s r.o. Brno
Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní realizace přestavby bytových jader. Nabízíme vám komplexní služby od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

HRBÁČEK s.r.o. Domažlice
Firma KOUPELNY HRBÁČEK začala v oblasti Domažlicka podnikat již v roce 1991 v městyse Klenčí pod Čerchovem. Zde se zabývala prodejem stavebního materiálu a rovněž jeho dovozem až na stavbu. Mezi nabízený sortiment patřily také obklady a dlažby.

HW - PANTY spol. s r.o. Veverské Knínice
Nabízíme komplexní služby v oblasti sanace zdiva, včetně diagnostiky, plánování a samotného provedení oprav. Naši specialisté používají nejmodernější metody a technologie, aby zajistili kvalitní a trvalé řešení vašich problémů se zdivem.

Jakub Kokeš CZ, s.r.o. Liberec
Společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. byla založena v roce 2007 a je spolehlivým dodavatelem kotevní techniky na českém a slovenském trhu. Od roku 2012 zde exkluzivně zastupuje i finskou společnost SK Tuote Oy s produkty značky VILPE.

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 2335 | Další >


Úvod - Stavebnictví
Developerské projekty - Inspekce nemovitostí - Inženýrské služby - Návrhy a realizace zahrad - Návrhy interiérů - Prodej stavebního materiálu - Projektová dokumentace - Stavební dozor - Stavební firmy - Stavební poradenství

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Copyright © 2023