Stavebnictví

A-Z STAVBY Blažek s.r.o. Říčky
Realizujeme široké spektrum staveb od rekonstrukcí bytů po stavbu rodinných i bytových domů. Pokládáme, obkládáme, zateplujeme, bouráme provádníme zemní práce.

Almat ama s.r.o. Brno
Jsme česká firma zaměřující se na výrobu a prodej výrobků z hliníku a z jeho slitin. Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej hliníkových extrudovaných výrobků a polotovarů, především výkresových profilů.

AM-MZ InvestStavby s.r.o. Brno
Jsme brněnská stavební firma založená v roce 2020 působící po celé Česke republice. Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti výstavby a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů, kanceláří a průmyslových staveb.

B.E.S. Bohemia s.r.o. Brno
Vyrábíme a dodáváme montované haly pro široké spektrum využití. Od prvotní studie a projektové dokumentace přes stavební povolení až po kompletní provedení stavby.

BESTRENT s.r.o. Brno
Společnost BESTRENT nabízí širokou nabídku mechanizace a nářadí k pronájmu i prodeji a také specializované služby až po řešení pro zefektivnění Vašeho podnikání při potřebě mechanizace.

BETONIT CZ s.r.o. Praha 3
Jsme pražská firma zaměřující se na realizaci železobetonové konstrukce všech typů po celé České republice. Disponujeme odborností a mnohaletými zkušenostmi spolu s širokými znalostmi, bez kterých se v této oblasti podnikání neobejdeme.

FRONTON - PLUS, spol. s r.o. Brno
Firma FRONTON - PLUS, spol. s r.o. se dlouhodobě specializuje na kompletní realizace přestavby bytových jader. Nabízíme vám komplexní služby od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a závěrečný úklid.

HRBÁČEK s.r.o. Domažlice
Firma KOUPELNY HRBÁČEK začala v oblasti Domažlicka podnikat již v roce 1991 v městyse Klenčí pod Čerchovem. Zde se zabývala prodejem stavebního materiálu a rovněž jeho dovozem až na stavbu. Mezi nabízený sortiment patřily také obklady a dlažby.

HW - PANTY spol. s r.o. Veverské Knínice
Nabízíme komplexní služby v oblasti sanace zdiva, včetně diagnostiky, plánování a samotného provedení oprav. Naši specialisté používají nejmodernější metody a technologie, aby zajistili kvalitní a trvalé řešení vašich problémů se zdivem.

Jakub Kokeš CZ, s.r.o. Liberec
Společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. byla založena v roce 2007 a je spolehlivým dodavatelem kotevní techniky na českém a slovenském trhu. Od roku 2012 zde exkluzivně zastupuje i finskou společnost SK Tuote Oy s produkty značky VILPE.

K2N LANDSCAPE s.r.o. Praha 1
Jsme mladým atelierem zahradní a krajinářské architektury. Tým absolventů Zahradní a krajinářské architektury Mendelovy univerzity v Brně.

Keramika CZ s.r.o. Liberec
Naše firma nabízí kompletní nabídku v oblasti obkladů, dlažeb a sanity. Obklady a dlažby vypadají dobře pouze tehdy, pokud perfektně ladí se zbytkem místnosti. A od toho jsme tu my, abychom vám s výběrem poradili.

KUPSITOLEVNĚ s.r.o. Brno
Jsme nová firma založena 3.1.2016 se záměrem prodávat kvalitní zboží za co možná nejnižší ceny na českém trhu. Veškeré zboží co prodáváme je nové, nerozbalené s garancí 2 leté záruky. 100 % zboží máme skladem a odesíláme do 24 hodin.

LIGNOTRADE spol. s r.o. Brno
V LIGNOSHOP Brno nabízíme brusivo, příslušenství k bruskám, lepidla, laky na dřevo a další produkty nejen pro stolaře převážně od výrobce NAPOLEON ABRASIVES. Sháníte-li kvalitní a cenově dostupné brusné papíry, brusná plátna, brusné kotouče.

MBL spol. s r.o. Brno
Stavební společnost MBL spol. s r.o. byla původně založena se zaměřením na provádění speciálních prací v oblasti energetického a chemického průmyslu, kde se ze začátku soustředila na menší zakázky až po jednodušší rekonstrukce staveb.

NESTSERVICE s.r.o. Brno
Naše společnost nabízí pronájem bednění pro všechny druhy monolitických konstrukcí. Naše společnost spolupracuje s předními dodavateli bednění, naše půjčovna disponuje bedněním výrobců DOKA, PERI, a MEVA.

OCENG s.r.o. Brno
Jsme OCENG, společnost s dlouhou a úspěšnou historií v oblasti oprav, servisu a dodávek náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení.

Pila Zakřany s.r.o. Zakřany
Pilu provozujeme od roku 1999. Již od počátku se zabýváme výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Kulatina je zpracovávána na kmenových pásových pilách a na dvoukotoučové úhlové pile, které umožňují pořez kmenů až do průměru 110 cm a délky 11m.

ProfiDek s.r.o. Troubsko
Naše stavební firma pro Brno a okolí dokáže zrealizovat projekt přesně podle Vašich představ. Ať už se jedná o dům, byt, kanceláře či chatu, jsme vám k dispozici.

Quality Group s.r.o. Brno
Zajišťujeme kompletní projekční a inženýrskou činnost u nových staveb i rekonstrukcí, a to u všech stupňů projektové dokumentace.

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 1170 | Další >


Úvod - Stavebnictví
Developerské projekty - Inspekce nemovitostí - Inženýrské služby - Návrhy a realizace zahrad - Návrhy interiérů - Prodej stavebního materiálu - Projektová dokumentace - Stavební dozor - Stavební firmy - Stavební poradenství

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Stavebnictví   (více informací o kategorii)

Kategorie stavebnictví zahrnuje široké spektrum firem a služeb souvisejících se stavebním průmyslem. Zde najdete specializované společnosti poskytující služby od projektování až po realizaci staveb různého druhu. To zahrnuje:

  1. Stavební firmy: Stavební firmy nabízejí služby v oblasti výstavby a renovací. To může zahrnovat stavbu bytových a komerčních budov, rodinných domů, silnic, mostů a dalších infrastrukturních projektů.
  2. Projektové kanceláře: Projektové kanceláře se specializují na navrhování a plánování stavebních projektů. To může zahrnovat architektonický design, inženýrství, urbanismus a další služby spojené s přípravou stavební dokumentace.
  3. Stavební materiály a vybavení: Tato sekce obsahuje dodavatele stavebních materiálů a vybavení, jako jsou beton, cihly, izolace, dlaždice, stavební stroje a nástroje.
  4. Stavební služby: Stavební služby zahrnují různé specializované činnosti, jako jsou zemní práce, elektroinstalace, instalace vytápění a chlazení, pokládka podlah a další.
  5. Realitní a developerské firmy: Realitní a developerské společnosti se zabývají koupí, prodejem a správou nemovitostí. Mohou se také specializovat na výstavbu a prodej nových developerských projektů.
  6. Stavební inspekce a poradenství: Firmy poskytující stavební inspekce a poradenství pomáhají s kontrolou a dodržováním stavebních předpisů, poskytují poradenství ohledně bezpečnosti a kvality staveb.

Kategorie stavebnictví je klíčovým odvětvím, které hraje důležitou roli v ekonomice a rozvoji infrastruktury. Bez stavebnictví by nebylo možné vytvářet a udržovat obytné, komerční a veřejné prostory, které jsou nezbytné pro fungování společnosti.

Copyright © 2024 Katalog.cz

Logo Katalog.cz