Velkoobchod

FlexaMi Auto s.r.o. Brno
Naše společnost byla založena v roce 2012, jako prodejna automobilových dílu a turbodmychadel. Postupem času jsme přešli pouze na prodej turbodmychadel, které jsme doplnili o vstřikovače, čerpadla a čištění DPF filtru, které provádíme přímo v Brně.

AMIS CONSTRUCTION s.r.o. Lelekovice
Od roku 1993 působíme na trhu s bazény. Francouzskou společnost Desjoyaux zastupujeme v Brně, Ostravě a Bratislavě. Naše pozice světové jedničky v zapuštěných bazénech je pro vás zárukou kvality bazénu „připraveného k ponoření“.

ANSA Knihy s.r.o. Zlín
Jsme spolehlivým dodavatelem učebnic pro základní a střední školy.

Apex Central Europe, s.r.o. Blučina
Maloobchod i velkoobchod hygienických prostředků.

ARTSTYL Brno, Maloměřice a Obřany
Nabízíme širokou nabídku kamenných a cihlových obkladů z přírodního i technického kamene.

Chromservis s.r.o. Ostrava
Zabýváme se online prodejem vybavení pro laboratoře, detekce plynů a měření kapalin.

INDUSTRIAL MOTORS s.r.o. Zaječov
Prodáváme průmyslové motory a generátory včetně technické i servisní podpory a náhradních dílů.

Martin Klinkovský Santražiny
Velkoobchod i maloobchod hraček pro všechny věkové kategorie. V našem širokém sortimentu hraček si vybere každý.

TUBES International s.r.o. Ostrava
Tubes International je společností, která se zabývá prodejem profesionálních řešení v oblasti průmyslových hadic a spojek a hydraulických vedení pro všechna průmyslová odvětví.

Vinařství Václav Šalša Čeložnice
Naše rodinné vinařství se nachází v malebném srdci Slovácka, v obci Čeložnice. Odkaz našeho vinařství sahá nejstarší zmínkou až do roku 1796, takže navazujeme na dlouholeté vinařské tradice. S úctou a vášní pěstujeme vinnou révu a tvoříme lahodná ví

" V servis ", spol. s r.o., v likvidaci Liberec 1, 8. března 21, PSČ 46001

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 1570 | Další >


Úvod - Velkoobchod
Velkoobchod auto-moto - Velkoobchod potřeb pro bydlení - Velkoobchod spotřebního zboží

Celá ČR
Praha - Středočeský kraj - Jihočeský kraj - Plzeňský kraj - Karlovarský kraj - Ústecký kraj - Liberecký kraj - Královéhradecký kraj - Pardubický kraj - Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj - Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj

Velkoobchod   (více informací o kategorii)

Kategorie "Velkoobchod" poskytuje přehled firem a distributorů, kteří nabízejí velkoobchodní prodej zboží a produktů pro další prodej nebo použití ve firmách, obchodech nebo jiných podnicích. Tato kategorie je určena pro podniky, které hledají možnosti nákupu ve velkém za účelem dalšího prodeje nebo využití v jejich vlastním podnikání. Sem patří:

  • Potraviny a nápoje: Velkoobchodní prodej potravin, nápojů, čerstvých produktů, surovin pro restaurace, kavárny, obchody se smíšeným zbožím a další potravinářské provozy.
  • Průmyslové zboží a materiály: Distributoři a velkoobchodníci nabízející průmyslové zboží, materiály, suroviny, nástroje, vybavení a zařízení pro průmyslové a výrobní podniky.
  • Elektronika a technologie: Velkoobchodní prodej elektroniky, spotřební elektroniky, IT vybavení, elektronických součástek, telekomunikačního vybavení a dalších technologických produktů.
  • Stavební materiály a vybavení: Distributoři a velkoobchodníci stavebních materiálů, vybavení, nástrojů, sanitárního zařízení, elektroinstalačních prvků a dalších stavebních produktů.
  • Oblečení a móda: Velkoobchodní prodej oblečení, obuvi, módních doplňků, textilu, látek, šperků a dalších módních produktů pro obchody s oblečením a módními salony.
  • Domácí potřeby a spotřebiče: Distributoři a velkoobchodníci nabízející domácí potřeby, spotřebiče, nábytek, dekorace, vybavení do domácnosti a drobné spotřebiče.
  • Zdravotnické potřeby a léky: Velkoobchodní prodej zdravotnických potřeb, léků na předpis, volně prodejných léků, zdravotnických přístrojů a zařízení pro lékařské a farmaceutické podniky.

Kategorie "Velkoobchod" je klíčovým prvkem v dodavatelském řetězci a umožňuje firmám nakupovat zboží ve velkém za konkurenceschopné ceny. Poskytuje podnikům širokou škálu produktů a materiálů potřebných pro jejich provoz a podnikání.

Copyright © 2023

Logo Katalog.cz